Xiaomi Mono Bluetooth Kulaklık – Bim Ürün İnceleme

Xiaomi Mono Bluetooth Kulaklık – Bim Ürün İnceleme

Merhaba arkadaşlar. Bu yazımızda sizlere Bim 9 Mart Aktüel Ürün Kataloğunda yer alan Xiaomi Mono Bluetooth Kulaklık adlı ürünü tanıtacağız. Bluetooth kulaklık kullanmak spor yapanlar ve araç kullananlar ya da günlük işlerini yapanlar için vazgeçilmez bir durum haline gelmiştir. İşte BİM 9 mart tarihinde sizler için piyasa değeri 75 TL olan bu güzel kulaklığı 49,90 TL gibi uygun bir fiyatla getiriyor. Bu kulaklık ile pek çok şeyi başarmak mümkün. Ellerinizle İş yaparken artık telefonunuzu kolay şekilde cevaplayabilecek ve işlerinizden geri kalmayacaksınız, bunu kimler kullanabilir derseniz kuaförler, tamirciler, terziler kısacası elleri ile iş yapması gereken işleri aksatmaması gereken herkes bu ürünü kolay şekilde kullanabilmektedir. Sizler de bu ürünü satın alarak yaptığınız işlerdeki verimi arttırabilirsiniz. Şimdi sizler için araştırdığımız Bim bluetooth kulaklığın özelliklerine bir göz atalım:

Xiaomi Mono Bluetooth Kulaklık - Bim Ürün İncelemeXiaomi Mono Bluetooth Kulaklık ürününün özelliklerine baktığımızda 2 saat şarj süresi ve 3 saat toplam konuşma süresi, bir hafta boyunca bekleme süresi dikkatimizi çeken temel özellikler arasındadır. Bu özellikleri biraz daha açacak olursak, bu ürün şarj ile çalışan yani gücünü içindeki küçük pillerden alan bir üründür. Dolayısıyla çalışabilmesi için de şarj edilmesi gerekir. Yaklaşık 2 saatlik bir şarj süresi ile bu üründen en fazla 3 saat aktif olarak konuşma yapabilirsiniz. Bu süre az mı diye soracak olanlar varsa, zaten sürekli aktif olarak telefon konuşmalarınızı bu ürünle yapmak değildir maksat, yani bir kuaförü ele alalım akşama kadar 15 kere aranan bir kuaför ortalama günlük konuşma süresi de 150 dakika olsun. Yani 2 saat 30 dakika yapıyor. Bu ürün ile telefonuna hiç dokunmadan hem de işinden geri kalmadan 2,3 saatlik bir kazanç elde etmiş olacaktır. Bu gözle bakarsanız ürünün size sağlayacağı verimi daha iyi göreceksiniz. Sizler de ellerinizle iş yapıyorsanız ve artık daha fazla verim almayı hedefliyorsanız kısa sürede bu ürünü kullanmaya başlayarak işinizden alacağınız verimi en üst seviyeye çıkarmanız mümkündür. Pek çok farklı sektör için bu ürün adeta biçilmiş bir kaftantır. Özellikle araç kullananlar için harika bir çözüm olan bu kulaklığa siz de çok uygun fiyata sahip olabilirsiniz. 49,90 TL gibi bir fiyata BİM mağazalarından 9 mart tarihinde almanız mümkün.

Bim Xiaomi Bluetooth Kulaklık Ürün İnceleme Videosu

Bim Xiaomi Bluetooth Kulaklık için yazdığımız bu inceleme yazısını okuduğunuz için teşekkür ederiz. Bim Bluetooth Kulaklık ile ilgili şikayet, öneri ve yorumlarınızı alttaki formu kullanarak bize iletebilirsiniz. Keyifli alışverişler!

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Ümal dedi ki:

    Çöp video yalan

BİR YORUM YAZ