Vodafone Hediye Çarkı Bedava İnternet Kampanyası 2018

Vodafone Hediye Çarkı Bedava İnternet Kampanyası 2018

GSM pazarında her gün yaptığı devrimler ile kullanıcılarının yüzünü güldürmeyi başaran dünya GSM operatörü Vodafone, sunmuş olduğu bedava internet kampanyaları ile herkesin takdirini kazanmayı başarıyor.

Gün geçtikçe bu alandaki başarılı olmasını katlayarak arttıran dev firma, şirket olarak daha da büyüyeceğinin sinyallerini herkese sağlıyor. Vodafone hediye çarkı promosyonu sayesinde abonelerinin gönlünde taht kuran dev şirket Vodafone, yaptığı bu kampanyayla diğer rakip GSM firmalarına da üstünlüğünü gösteriyor. Abonelerine kesintisiz etkileşim sunmaya gayret gösteren dev GSM firması Vodafone, mobil abonelerinin mağdur olmamasını sağlamak emeli ile kesintiye uğrayan konuşmaları tazmin ediyor ve bu hamlesi bütün takdiri toplamayı başarıyor.

Vodafone Bana Ne Var Hediye Çarkı

Dünya çapında ünlü GSM şirketi Vodafone, Bana ne var hediye Çarkı bedava internet ile hudutlu kalmayan Türkiye’nin gelişmekte olan dev operatör şirketlerinden birisi olup, hazırladığı indirimli tarifelerle müşterilerinin gereksinim ve isteklerine hitap eden kampanyaları ile de dikkatleri üstüne çekmeyi başarıyor.

Yaklaşık 2 aydır programa alınan Hediye Çarkı kampanyası fırsatı ile çoğu GSM operatörü kullanıcısının alakasını üstüne çekmeyi başaran Vodafone firması, bu önerisi ile kullanıcılarına 500 MB, 1 GB, 4 GB veya 6 GB gibi yüksek internet haklarını yani cepten bedava mobil veri kazanıp kullanma talihi sunuyor ki buna Vodafone 1 Ocak 2018 yılbaşı günü bedava internet de dahil.
Siz de derhal bu güzel imkanlardan faydalanmaya başlayın ve hediye internetinizi alıp, kullanmaya başlayın.

Vodafone Hediye Çarkı’na Ne Yaparak Katılabilirim?

Bu fırsattan yararlanmak içerisinde öncelikle yapmanız gereken şey cep telefonunuza App Store veyahut Play Store üstünden Yanımda programını indirmektedir.
Bu programlamayı indirdikten ardından kullanıcıları bulgularınız ile giriş yaparak katılımın ilk adımını bitirebilirsiniz.
Giriş yaptıktan Ardından ise sağ taraftaki menüden Bana Ne Var opsiyonuna tıklayarak açılan sayfa hediye çarkını çevir opsiyonuna tıkladığınızda katılım edinebilirsiniz.

Katılım Şartları Nelerdir?

Herhangi bir şart mevcut değildir.
Fakat her hafta Haftanın ilk günü ve Piyasa günleri arasında giriş yaparak hediyenizi alabilirsiniz.

Nasıl İptal Edebilirim?

Online Self Servis üstünden veyahut müşteri hizmetlerine telefon ederek bütün iptal işlemlerinizi kısa bir müddet içinde işleme sokabilirsiniz.

Vodafone Hediye Çarkı İnternet Hediyesi

500 MB, 1 GB, 4 GB, 5 GB veyahut 6 GB cepten internet seçeneklerinden birini kazanma talihi yakalarsınız.
Kazandığınız bu hediye internetin geçerlilik müddeti yanlızca 7 gündür.
Hemen sizde programa giriş yapıp hediyenizi alın.

Esaslar

Gelen onay mesajının sonrasında kazandığınız interneti kullanmaya başlayabilirsiniz.
7000’e “OZET” yazıp göndererek veyahut Yanımda uygulamasından kalan kullanım bilgilerinizi detaylıca görüntülemeniz olasıdır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ