Vodafone Bedava İnternet 2018

Vodafone Bedava İnternet 2018

Vodafone bedava internet 2018 konusunda birçok makalemizi gözden geçirip okuduğunuzdan eminiz.
Ama bu makale inanın ki diğerleriyle alakasız harika bir makale.
Vodafone parasız internet paketi ile neler yapabileceğinizi bir bilseydiniz, bunun içersinde defa pişmanlık duyabilirdiniz fakat gelin görün ki biz sizin içersinde en aktüel Vodafone parasız internet sebep yapılır konularını derleyip topluyoruz.
Buyrun bu yazımız sizin içersinde 2018 seneninde dağıtıma makul olarak servis edilsin.

Vodafone Bedava İnternet Paketi 2018

Türkiye’nin GSM alanındaki ve internet bölümünde gösterdiği etkin hamleleri ile en ehemmiyetli şirketlerinden bir tanesi olan ve en süratli büyüyen şirketlerinden bir tanesi olan Vodafone kullanıcılarının gereksinimlerine gösterdiği ehemmiyet ile çoğu bireyin takdirini kazanıyor. Her vakit müşterilerinin gereksinim ve arzuları ön tasarıda tutan ve bu istikamette kampanyalar, fırsatlar ve sürprizler hazırlayan cerrah firması bu yaklaşımı vasıtası ile her geride bıraktığımız gün henüz da çok büyümeye sürüyor.
Aynı vakitte çekim niteliği, kapsama kısmı ve internet sürati ile de Türkiye çapında mobil hat kullanıcılarının ilgisini çeken ve kesif alaka görmeyi muvaffak olan telekominikasyon firması, varlıklı muhtevalı ve makul maliyetli tarifeleri ile de kendisine her sabah abone kazandırmaya sürüyor.
İlerleyen teknoloji yanında çoğalan bedava internet ihtiyacını getirdi.
Bu halde çoğu mobil telefon kullanıcıyı zor bir vaziyete sokuyor.
Tarife içeriklerinde kafi internet kullanım haklarını bulamayan ve paketlerini yetirmekte zorlanan kullanıcılar ya ay bitimine kadar kendilerini kısıtlamak mecburiyetinde kalıyorlar veyahut daimi ek internet paketleri alabilmek mecburiyetinde kalıyorlar.
Bu halde çoğu akıllı telefon hattı kullanıcısını ekonomik olarak sıkıntıya sokuyor.

Bu nedenle bu durum birçok mobil müşteriyi Vodafone bedava internet hakkında araştırmalara sokuyor. Vodafone’da müşterilerinin internet ihtiyacını karşılamak emeli ile onlara fiyatsız internet kampanyaları tertip ediyor. 100 MB, 250 MB, 500 MB, 1, 2, 5 GB seçenekleri ile sizi bekliyor, gelip hediyenizi derhal alın.

Vodafone Küçük Çaplı Bedava İnternet Tarifeleri

Müşterilerini memnuniyet konusunda hiç mutsuz etmeyen Vodafone pazartesi günleri Vodafone Yanımda uygulamasıyla giriş yapıp çarkı çeviren müşterilerine en az 100 MB Vodafone Hediye İnternet dağıtıyor.

Bana Ne Var 250 MB

Müşterilerine bedava hizmet verme konusunda master yapmış Vodafone pazartesi ila pazar günleri Vodafone Yanımda uygulamasıyla giriş yapıp çarkı çeviren müşterilerine 250 MB Vodafone Hediye İnternet dağıtıyor. Şanslıysanız bu hediyeye sahip olabilirsiniz

Bana Ne Var 500 MB
1 gün süresince elde edebileceğiniz 500 MB’ye sahip olmak içersinde Haftanın ilk günü günleri Yanımda uygulamasına giriş yapıp, hediyenizi almanız yeterli olacaktır.

Vodafone E-Fatura 1 GB Bedava internet

E-faturaya veyahut SMS faturaya geçiş yapmış aboneler 15 gün süresincekullanabilecekleri 1 GB’ye sahip olabilirler.
“EFATURA” boşluk e-posta yazıp 7000’e fiyatsız kısa ileti atarak katılımedinebilirsiniz.

1 GB Vodafone Bedava internet 2018

TL yükleme, paket satın alma ya da fatura ödeme ile 11 TL tutarında harcama yaparak 5 gün geçerli 1 GB kazanabilirsiniz. Vodafone Parasız Hediye 5 GB hediye internet Paketi 28 Haziran ve 4 Temmuz tarihleri arasında mobil internetinizi Vodafone 4.5G irtibatı ile kullanarak 5 GB hediye internet kazanın. 5 Temmuz tarihinden itibaren 5 GB’nizi alabilir ve parasız internetinizin tadını çıkartabilirsiniz. Vodafone Fiyatsız 1 GB Aktüel İnternet Paketi
Yanımda uygulamasında akıllı telefonunuza indirerek ilk aşaması bitirebilirsiniz.
Sonra ise 7000’e “S” yazıp kısa ileti atarak programa giriş yaparak da ikinci aşaması bitirebilirsiniz.
Sonra sol taraftaki kullanıcıları menüsüne tıklayıp ek paket al opsiyonuna tıklayarak, fiyatsız 1 GB’ınızı alabilirsiniz.

50 GB Vodafone Hediye internet

Vodafone Supernet ofis veya ev kullanıcı olan şahıslar; Yeni bir SIM kart satın aldıkları durumda tamamen para ödemeden kullanabileceğiniz 50 GB’ye sahip olabilirsiniz. Üstelik tam 90 gün süresince kullanabilmeniz mümkün hem cebinizden hem haneden kullanabileceğiniz bu fırsattan faydalanın.

4.5G Hediye 2 GB Bedava İnternet Vodafone 2018

4.5G’ye geride bıraktığımız müşterilere kalifiye 2 GB armağan kazanma talihi yakalayabilirsiniz.
“4.5G” yazıp 4545’e kısa ileti atarak ilk aşaması bitirebilirsiniz.
Gelen onay mesajın sonrasında hediyeniz hattınıza tariflenir.

4.5G’ye Geç 1 GB İnternet Kazan

4.5G’ye geçiş gerçekleştiren kullanıcılar ve ahenkli SIM kart alan mobil hat kullanıcı 1 GB kazanıp hattınıza tanımlatabilirsiniz. 30 gün süresince kullanım hakkına sahip olabilirsiniz.

Vodafone Bedava İnternet Hangi Sebeple Yapılır?

Kara kartallı abonelere kalifiye 3 GB armağan kazanma olanağı sunuluyor. Üstelik dostlarınızı çağrı ederek daha çok armağan kazanabilirsiniz.

Güvenli Depo 1 GB Hediye/Bedava İnternet

Faturasız ferdi müşterilerin faydalanabileceği bu fırsat ile Güvenilir Depo uygulamasında kazanabileceğiniz 1 GB’ye sahip olabilirsiniz.  Güvenli Depo programını mobil telefonunuza indirerek 1 GB’niz hattınıza tariflenir.
Bu kampanya ile programa rehberinizi, fotoğraflarınızı ve verilerinizi yedekleyebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ