Vestel Vfit Akıllı Bileklik İncelemesi

Vestel Vfit Akıllı Bileklik İncelemesi

Herkese merhaba değerli ziyaretçiler sizler için vestel’in yeni tanıtmış olduğu akıllı bilekliği inceliyoruz. İlk önce 1 adet vestel bileklikten hemen sipariş verdik ve hepsiburada üzerinden 90TL civarında fiyatla satın aldık. Ürünü piyasada min 80TL ye bulabilirsiniz vestelin kendi mağazalarında 99TL ye satılmakta ayrıca türkcell’de satılmakta. Vestel gerçekten güzel bir ürün yapmış başarmışlar diyebiliriz akıllı bilekliğin özelliklerini sizlere aktaralım:

Vestel Vfit Özellikler

 • Kalp atışı ölçümü
 • Adım sayar
 • kalori ölçümü
 • Titreşimle çağrı ve mesaj bildirimi
 • IP65 sertifikalı su geçirmezlik özelliği
 •  IOS ve Android işletim sistemleri ile uyumlu

Her bileklikte olduğu gibi benzer özelliklere sahip bizim için önemli olanı ise kalp ritmi ölçümü ve mesaj bildirimiydi. Bildirim ve mesaj hakkında oldukça iyi iş çıkarılmış çoğu bileklikte arayan kimliği gözükmezken mesajlar unknown olarak gösterilirken vestel vfit bileklikte arayan kimliği ile gösteriliyor yani rehberinizde kayıtlı olan adıyla arayanı görebiliyorsunuz. Mesaj bildirimleride aynı şekilde fakat titreşim konusunda yeterli bulamadık diğer akıllı bilekliklere göre bir tık daha az titreşim gücüne sahip diyebiliriz alarm titreşimi kullanmak isteyen biri için  derin uyuyorsa titreşim o kişiyi kaldırmayabilir.

Bağlantı kısmına gelirse bluetooth az şarj tüketiyor fakat bileklikten 1-2 oda uzaklaştığınızda bağlantı kopuyor ve ara sıra bağlantı kopma hataları’da yaşanıyor. Yinede yeterli diyebiliriz.

Yazılımsal olarak gayet hızlı oldukça hızlı geçişlere sahip açma kapama süreside baya hızlı diyebiliriz. Ayrıca açarken Merhaba ve kapatırken’de Güle Güle bildirimler ayrı bir hava katıyor diyebiliriz.

Vestel vfit bilekliği ekran bakımından oldukça kaliteli herhangi sorun yaşamadık. Vestel şarj konusunda bilekliğin iç kısmına bir usb girişli şarj yeri ayarlamış bu şarj yeri oldukça kullanşlı ve diğer bilekliklere göre daha avantajlı diyebiliriz.

Bilekliğin tüm fonksiyonları sorunsuzca çalışmakta adım sayar, kalp ritmi vs bizim için oldukça yeterli geldi.

Bileklik incelememiz bu kadar varsa sorunuz yaşadığınız problemler yorum yazarak çözüm arayabilirsiniz.

Vestel v fit bilekliği bim aktüel ürünlerde yer alırsa veya a101 aktüel’de raflarda olursa sitemizden haberini takip edebilirsiniz aktüel ürünler’de görmek istediğiniz ürünleride yorum yazarak belirtebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
 1. Nergis dedi ki:

  Merhaba,
  Bilekliğin adımsayar özelliği telefonla bağlantı kurulmadan da kullanılabiliyor mu?

 2. tahir yahya dedi ki:

  tekrar gelecek mi

BİR YORUM YAZ