Turkcell Instagram 5 GB İnternet Paketi

Turkcell Instagram 5 GB İnternet Paketi

Turkcell, instagramın çok popüler olduğunu ve insanlar tarafından çok kullanıldığını biliyor. İnstagram’da vakit geçiren insanları için video seyretmek, upload etmek, fotoğraflara bakmak ve resim yüklemek için fazla miktarda veri harcanıyor. Turkcell de bu kullanıcılar için iyi bir kullanım tecrübesi katmak için çeşitli seçenekler üretmek nedeniyle uzun süredir çabalamakta. Paketinizde bulunan internet paketinizin instagram uygulamasını kullanırken bitmesin diye instagramda harcamak için Turkcell Instagram 5 GB İnternet Paketinden faydalanabiliyorsunuz.

Bildiğimiz gibi BiP gibi programlar içersinde Turkcell paketlerinde armağanlar ve buna özel internet paketleri bulunuyordu. Artık bu harika olay instagram için de geçerli. Kim ek ücret ödeyerek paket satın almak ister ki? Bu nedenle aktüel fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

Bu aktüel armağanlar vasıtasıyla 2 GB , 3 GB, 5 GB, 10 GB bedava internet paketleri alabilirsiniz.

Turkcell Instagram Ek internet Paketi

Bu pakete ücretsiz bir şekilde katıldığınızda internetinden harcamadan instagram kullanabilmeniz mümkün.
Paketi 10 tl karşılığında satın aldığınız anda instagram uygulamasında kullanabileceğiniz 5 GB internet sahibi olabilirsiniz. Paketi Faturalı ve Faturasız hat kullanıcı alt bölümde belirti edilen aşamaları araştırarak satın alabilirler.  Dilediğiniz vakit aldığınız paketi iptal edebilir, İptal prosedürü ertesi kalan hakları ise müddeti dolana kadar kullanmaya devam edebilirsiniz. Satın aldığınız interneti değişik Facebook, Twitter gibi sosyal medya hesaplarınızda kullanamazsınız.
Bu ek paketten bireysel/kurumsal faturalı ve ön ödemeli ses hattı sahibi müşteriler faydalanabilir.

İnstagram Paketi Özellikleri

  1. Aylık maliyeti 10 Türk Lirasıdır.
  2. Faturalı ve faturasız mobil hat kullanıcı paketi satın alabilirler.
  3. Bu benzersiz paketin ücretini ödeyenlere sadece INSTAGRAM applikasyonunda geçerli 5 GB internet verilir.
  4. Dediğimiz gibi satın aldığınız 5 GB internet diğer sosyal medya uygulamaları yada internet sitelerinde geçerli değildir.

Turkcell İnstagram Paketi Nasıl Yapılır?

Kampanya ile verilen paketleri Turkcell satış noktalarından, SMS ile ve Hesabım Uygulamasından satın alabilirsiniz. Pos kanalı harici kanallardan alınan paketler alındığı tarihten itibaren 30 gün ardından yeniden yenilenir. Sadece faturasız kullananlara paketi bir ayda maksimum 4 kez olmak suretiyle Pos kanalından satın alma hakkı yer almaktadır. Kısa mesaj yoluyla katılmak istiyorsanız INSTAGRAM yazıp 2200‘a gönderin. İptal etmek istiyorsanız da IPTAL INSTAGRAM aratarak 2200’a SMS gönderdiğinizde paketiniz iptali gerçekleşir.
Kalan internet sayısını öğrenmek istiyorsanız Kalan yazıp 2200‘a SMS gönderebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ