Türk Telekom Avantaj Web’de Tarifeleri 6 GB Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom Avantaj Web’de Tarifeleri 6 GB Bedava İnternet Kampanyası

Ülkemizin dev telekominikasyon şirketi Türk Telekom , 2018 yılında tam da yeni yıla girerken harika bir mobil tarifeyi siz kullanıcıların hizmetine sürdü. Türk Telekom, mobil telefonlarda internet kullanımı konusunda Türkiye’nin  en iyi hizmet veren operatörü olarak kabul edilebilir.Şirketsel olarak Avea ile güç birliği kurduktan sonra oldukça kaliteli hizmetler sunulmaya başladı. Günümüzde birçok ev ve iş yerinde Türk Telekom altyapısıyla internet kullanılmaktadır. Bununla birlikte Mobil internet hizmeti sağlayarak da kullanıcılarını her zaman mutlu etmiştir. Selfy ve Avantaj paketleri bilindiği üzere çok uzun zamandır kullanıcılarına hizmet göstermektedir. Bununla birlikte 2017 yılında yapılan promosyonlar ile 10 GB‘a kadar mobil internet kazanabiliyordunuz.

Türk Telekom Avantaj Web’de paketleri içerisinde bulundurduğu şeyler bakımından 4 farklı eyleme ayrılıyor. İnternet miktarlarındaki farklılık gözden kaçmazken dakika ve kısa mesajların da aynı kalmasını görmekteyiz.

Türk Telekom Avantaj Web’de Paketleri

Avantaj Web’de 2 GB Tarifesi: 1000 dk, 1000 kısa mesaj ve 2 GB Cepten internet kampanyalı fiyatı 20 Türk Lirası, kampanyasız fiyatı ise 30 Türk Lirasıdır.

Avantaj Web’de 4 GB Tarifesi: 1000 dk her operatöre konuşma, 1000 adet her yöne kısa mesajlaşma ve 4 GB Cepten internet kampanyalı 25 Türk Lirası, kampanyasız fiyatı 35 Türk Lirasıdır.

Avantaj Web’de 6 GB Tarifesi:  1000 dk her yöne konuşma, 1000 adet her yöne kısa mesajlaşma ve 6 GB Cepten internet. Kampanyalı fiyatı: 30 Türk Lirası, kampanyasız fiyatı ise 40 TL Türk Lirasıdır.

Avantaj Web’de Prime 10 GB Tarifesi: Karşınızda Türk Telekom’un en avantajlı ve en fazla internete sahip paketi. Gününü telefonda internet kullanarak geçirenlere önerebileceğimiz en iyi paket. 1000 dk her yöne konuşma, 1000 adet her yöne kısa mesajlaşma ve 10 GB Cepten internet. Kampanyalı fiyatı aylık 39 Türk Lirası, kampanyasız fiyatı aylık 49 Türk Lirasıdır.

Türk Telekom Avantaj Web’de Tarifesine Nasıl Sahip Olabilirim?

Bu pakete sahip olmanız için Türk Telekom internet sayfasından hattınızı taşımanız ya da yeni bir hat başvurusunda bulunmuş olmanız lazım. Yukarıdaki paketlerden hangisini kullanmak istiyorsanız giriş yapıp, paket sayfasından başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Tarifenize ek paketler alarak, aşım ücretlerinizi en aza indirip faturalarınızı kontrol edebilirsiniz. Ek paket seçenekleri içerİsinde cep telefonunuzdan *120# tuşlayarak alabileceğiniz ek paketlere ulaşabilirsiniz. Mevcut pakette tespit edilen internet hakkınız tükendiğinde kullanacağınız her 250 MB içersinde 7 Türk Lirası olacak şekilde ücretiniz faturaya yansıtılır.

Online Başvuruya Özel Ek 6 GB Bedava İnternete Nasıl Sahip Olurum?

Bu kampanyanın geçerli bulunduğu paketler: Avantaj Web’de 2GB ,Avantaj Web’de 4GB , Avantaj Web’de 6GB ve Avantaj Web’de Prime 10GB gibi Türk Telekom’un en popüler tarifeleridir. Avantaj Web’de tarifelerine tekilce çevrimiçi satış tekniği ile geçiş yapabilir. Mevcut aboneler bu kampanyadan faydalanamaz.

Online satış tekniği ile sizlere sunulan kampanyalı paketlere başvurduğunuzda, hattınız açıldılır ve ardından hediyeniz hattınıza kendiliğinden tanımlanacaktır.
Kampanyaya katılanlara 3 ay/her ay 2 GB bedava internet tariflenir. Böylece bedava 6 GB internet kullanmış olurlar.
Ek kısa mesaj göndermenize lüzum kalmaz.Eğer hattınızı başka bir operatöre taşımayı ya da yeni bir hat satın almayı düşünüyorsanız bu harika fırsatları kaçırmayın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ