Piranha Gaming Set ( Kulaklık, Klavye, Mouse) – A101 Ürün İnceleme

Piranha Gaming Set ( Kulaklık, Klavye, Mouse) – A101 Ürün İnceleme

Merhaba arkadaşlar, bu yazımızda sizler için 1 Mart 2018 Aktüel Ürün Kataloğu içerisinde yer alan Piranha Gaming Kulaklık, Piranha Gaming Klavye ve Piranha Gaming Mouse ürün incelemelerini yapacağız. Bildiğiniz üzere Piranha markası siz gamerlar için özel olarak setler üretmeye devam ediyor. Türkiye’nin en çok satan bilgisayar oyuncuları eşyalarını üreten Piranha, A101’le anlaştı ve sizler için Piranha Oyuncu Kulaklığı, Piranha Oyuncu Klavyesi ve Piranha Oyuncu Mouse ürünlerini en uygun fiyatlarla satışa sundu. Gelelim ürün incelememize:

Bildiğiniz üzere 1 martta A101’de satışa sunulacak bu ürünlerin fiyatları:

A101 Piranha Gaming Kulaklık 34,95TL, A101 Piranha Gaming Klavye 24,95 TL ve A101 Piranha Gaming X7 Mouse 19,95 TL gibi fiyatlarla satılmaktadır. Ürünlerin internet fiyatlarını inceledik ve A101  marketlerinin her üründe en az 20 TL indirim yaptığını tespit ettik. Eğer bütün ürünleri satın alırsanız en az 60 TL kar edeceksiniz.

A101 Piranha Gaming ürünlerini incelemeye başladığımızda; Piranha Gaming Kulaklık ürünü Derin Bas-Tiz 40 mm hoparlör ünitesine sahip, ayrıca kablodan ses kontrolü ve mavi renkli led ışığa sahip. Kumaş kablo ile üretilen bu piranha oyuncu kulaklığı 2 yıl garanti altındadır. Bir diğer ürün olan Piranha Gaming Klavye ise Türkçe Q klavyedir. 7 farklı led ışığa sahip bu ürün kumaş kablo ile üretilmiştir. Piranha oyuncu klavyesi de 2 yıl garantiye sahiptir. Son ürün olan Piranha Gaming X7 Mouse 2400DPI ve 7D yani 7 adet tuşa sahiptir. Kumaş kablo ile üretilen bu piranha oyuncu mouse 2 yıl garantilidir.

Piranha Gaming Kulaklık yorum, Piranha Gaming Klavye yorum ve Piranha Gaming Mouse yorumlarını inceledik ve sizler için listeledik.

2 yıldır amatör olarak yayıncılık yapıyorum ve youtube kanalım var. Piranha markalı kulaklık, klavye ve mouse kullanıyorum ve çok memnunum. Almayı düşünen herkese tavsiye ederim. Alikan SIRMA

Merhaba, ben uzun zamandır bilgisayar oyunları ile ilgileniyorum. Oyuncudan daha ziyade oyun incelemesi yapıyorum. A101 Piranha kampanyasını duydum ve sevindim. Kardeşim için satın almayı düşünüyorum. Özellikle Piranha gaming kulaklık için A101 marketlerde olacağım. Kutay Buğra GÜL

Piranha Gaming Kulaklık, Piranha Gaming Klavye ve Piranha Gaming X7 Mouse Ürünlerini Satın Almalı Mıyım?

Arkadaşlar fiyat/performans oranına bakarsak kaçırmamanız gereken bir fırsat olduğunu düşünüyorum. Şimdiden uyarıyorum bu ürünleri satın alıp 2-3 yıl kullanamazsınız. Genellikle deforme olup kullanım dışı kalıyorlar. Ancak kaliteli ürünler de ütopik fiyatlarda olduğu için kesinlikle değer diyorum.

Piranha Gaming Set ( Kulaklık, Klavye, Mouse) – A101 Ürün İnceleme Videoları

 

Piranha Oyuncu Kulaklık, Piranha Oyuncu Klavye ve Piranha Oyuncu X7 Mouse ürün incelememizi tamamladık. Öneri, istek ve şikayetlerinizi bize aşağıdaki formu kullanarak iletebilirsiniz. İyi oyunlar!

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. muhammed dedi ki:

  bütün a101 gezdim pirhana gaming klavye yok tekrar gönderin

 2. yagiz dedi ki:

  AYNEN BENDE BULAMADIM LÜTFEN DAHA FAZLA YOLLAYIN ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER

 3. Uygar dedi ki:

  Ürünü kaçıranlar ya da alamayanlar üzülmesin. Çünkü; çoğu arızalı ve kullanışsız.. Bulunduğum semtte 2 a101 var. Ürünlerin çogü geri iade ediliyor.. Ucuz ve Kalitesiz malesef..

 4. Muhammet dedi ki:

  Ben aldım çok güzel kesin alın

  1. Ümit deniz dedi ki:

   Aynı ağa bağlı olmadan kullanamıyomuyuz bu kamerayı

BİR YORUM YAZ