PHİLİPS HI5910/20 BUHAR KAZANLI ÜTÜ

PHİLİPS HI5910/20 BUHAR KAZANLI ÜTÜ

Merhabalar sevgili takipçilerimiz. Sizlere Bim Marketlerinin 21 Aralık 2018 tarihli aktüel ürün kataloğunda ki PHİLİPS HI5910/20 BUHAR KAZANLI ÜTÜ’ yü tanıtacağız. Uzun zamandır müşterilerinin yoğun ilgiyle beklediği bir ürün olan buhar kazanlı ütü hele de marka olarak Philips ise bizde ürün incelemesi yaparız.

Gerçekten çeşitli internet sitelerinde biraz araştırma yaptıktan sonra bu aktüel ürünün mükemmele yakın olduğunu görüyoruz. Alan herkesin memnun kaldığını ve birbirlerine tavsiye ettiğini araştırmalarımızda gördük.  Fiyatına gelecek olacaksak da en az 550-500 arasında nette değişiyor. Yani sizlerde bu aktüel ürünü almak isterseniz en iyi adres Bim marketleri olacaktır. Gelin şimdi başa internet sitelerinden alıntılar ile bu aktüel ürünü daha detaylı tanıtmaya çalışalım.

PHİLİPS HI5910/20 BUHAR KAZANLI ÜTÜ

Buhar kazanlı ürün çeşitleri arasında yer alan Philips HI5910/20, yoğun buhar sağlayan sistemi ve özel taban yapısı sayesinde en zorlu kırışıklıkları bile kolayca açıyor. Dakikada 100 grama kadar buhar çıkışı sağlaması, zor ütülenen kumaşları bile kolayca pürüzsüz bir dokuya kavuşturuyor. Keten gömlek, yün takım elbise gibi ütülemesi zor kıyafetler için benzersiz bir çözüm oluyor.

Geniş Su Tankı ve Daha Fazla Buhar

  • Philips HI5910/20 buhar kazanlı ütü, çıkarılabilir 1,1 litrelik su kazanı sayesinde ütüleme esnasında sürekli kazana su ekleme ihtiyacını ortadan kaldırıyor. Geniş kazan kapasitesi 2 saat boyunca su ekleme ihtiyacı duymadan aralıksız ütü yapmanızı sağlıyor.
  • Smart Calc Clean sistemine sahip olan ürün, rahatlıkla musluk suyuyla bile kullanılabiliyor. Cihazı kirecin verdiği zararlara karşı koruyan sistem, kireci özel bir hazne içinde biriktiriyor. Hazne tamamen dolduğunda ışık ve ses yardımıyla kullanıcılara hatırlatmalarda bulunuyor. Su kazanında yer alan geniş doldurma deliği, musluğun altında rahatlıkla doluyor.
  • 100 g/dk’ya kadar sürekli buhar çıkışı sunan sistem, ütüleme işlemi için harcanan süreyi en aza indiriyor. Philips tarafından geliştirilen buhar jeneratörü kırışıklıkları kısa bir sürede açmakla kalmıyor, kusursuz bir sonuç elde etmenizi garantiliyor.
  • EasyGlide seramik tabana sahip olan model, ütülenebilir tüm kumaşlar için mükemmel bir sonuç elde etmenizi kolaylaştırıyor. Kumaşa yapışmayan ve çizilmelere karşı son derece dirençli olan taban, kumaşlara zarar vermiyor.

Ütüyü Keyifli Hale Getiren Teknik Özellikler

Taban: Seramik EasyGlide

Gücü: 2400 watt

Sürekli Buhar: 100 g/dk

Maksimum Buhar Basıncı: 4 bar

Su Doldurma Kapasitesi: 1100 ml

2 dakika gibi kısa bir sürede ısınan Philips buhar kazanlı ütü, sahip olduğu akıllı kireç temizleme sistemi sayesinde uzun ömürlü bir kullanım sağlıyor. Üstelik kumaşın üstünde oluşabilen kireç lekelerine engel oluyor.

 Kullanım Konforunu Ön Plana Alan Kutu İçeriği

Lacivert renge sahip Philips HI5910/20 ütü modeli, çıkarılabilir 1100 ml su haznesinin yanı sıra akıllı özelliklere sahip kireç temizleme kabıyla birlikte teslim ediliyor. Nasıl kullanılacağını ayrıntılı anlatan kullanım kılavuzu ve garanti belgesi kutu içeriğinde yer alıyor.

Işıklandırma Teknolojilerinde Konfor Sunan Ürünlere

1891 yılında Hollanda’da kurulan Philips, kurulduğu ilk yıllarda aydınlatma teknolojileri üstüne yaptığı çalışmalarda adından söz ettiriyordu. Günümüzde sağlık hizmetleri alanında teknolojiler geliştiren marka, aydınlatma ve tüketici elektroniği konusunda yenilikçi fikirleriyle öne çıkıyor.

Pratik Kullanım Sunan Detaylar

PHILIPS HI5910/20 BUHAR KAZANLI UTU 

Üstün Philips teknolojisi ile donatılmış ve Philips güvencesiyle yıllarca kullanabileceğiniz Philips HI5910/20 buhar kazanlı ütü, ütü yapmayı zevkli hale getirir. Smart Calc-Clean sistemi ve çizilmez EasyGlide taban, size uzun yıllar kullanılabilecek bir ütü imkanı sağlar.

Daha fazla buhar, daha fazla ütü!
Buhar jeneratörü ile ütü deneyiminiz daha hızlı ve daha konforlu hale gelir.

Seramik Taban

EasyGlide taban sayesinde yapışmalar önlenir.

100 g/dk Sürekli Buhar Çıkışı

100 g/dk’lık sürekli buhar çıkışı ile tüm kırışıklıklar kolaylıkla açılır ve ütüleme işlemine kolaylık sağlanır.

1.1 L Çıkarılabilir Su Tankı

1.1 litrelik çıkarılabilir su tankı sayesinde uzun süre ütü yapmaya imkan sağlanır. 2 saat süreyle su eklemeye gerek kalmaksızın ütüleme işlemi devam edebilir.

Uzun Süreli Performans İçin Entegre Kolay Temizleme Sistemi

Smart Calc-Clean sistemi sayesinde ütünüz kireçlerden kolayca arındırılır. Bu sayede ütünüzün ömrü uzarken, size de kireç temizlemesi yapılmaksızın ütüleme keyfi sunulur.

BİM 21 Aralık 2018 Aktüel Ürün Kataloğu 2

BİM 21 Aralık 2018 Aktüel Ürün Kataloğu 2

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ