OYUNCU MOUSE RAZER ABYSSUS 2000 VE MOUSE PAD GOLİATHUS BUNDLE Ürün İnceleme

OYUNCU MOUSE RAZER ABYSSUS 2000 VE MOUSE PAD GOLİATHUS BUNDLE Ürün İnceleme

Bilgisayar oyunlarının kurdu olan herkesin dikkatini çekecek muhteşem bir üründen bahsetmek istiyoruz bugün. Bu ürün RAZER ABYSSUS 2000 MOUSE VE MOUSE PAD. Bilgisayar oyunlarıyla yakından ilgilenen herkesin dikkatini çeken ve oldukça kaliteli olan bu aktüel ürün normalde tek tek satılıyor olmasına rağmen Bim marketleri bunu ikili set haline getirmişler. Mouse olarak kendi rakiplerine karşı oldukça iyi olan RAZER ABYSSUS 2000 MOUSE, hem sağ hem de sol eli kullananlar için ergonomik olarak tasarlanmış muhteşem dokuya sahip ve en ufak hareket algılamada harikalar yaratan bir ürün. Küçük ve normal ellere sahip olan her ele rahatlıkla oturan bir özellikte olduğunu söyleyebiliriz. Oyuncalara kolaylık sağlayacak çift elle kullanım konusu da dikkat çeken en önemli özelliği diyebiliriz. İki tane programlanabilir hyperesponse tuşlara sahiptir. Mouse padi tanıtmak gerekirse yüzeysel dokusu oldukça güzel olduğunu ve zamanla aşınmaları önleyecek dikişlere sahip olduğunu söylememizde fayda var.

Gerçekten Bim marketleri bu denli harika aktüel bir ürünü kendi bünyesinde piyasa fiyatının çok çok altında satışa sunması bizleri çok memnun etti ve sizleri de memnun edeceğini düşünüyoruz. Çünkü İster oyun dünyasına ilk adımınızı atıyor olun, isterseniz alışkın olduğunuz ortalamayı aşacak bir fare arıyor olun. Razer Abyssus 2000 beklediğiniz her şeyi size sağlamayı vaat ediyor.

Dediğimiz gibi Bim marketleri bu aktüel ürünü gerçekten fiyat olarak çok komik bir fiyatla satışa çıkarmaya hazırlanıyor. Sizler için bu aktüel ürün için başka sitelerden ve başka kaynaklardan fiyat araştırması yaptığımızda 300 TL’den başlıyor 250’ye kadar iniyor diyebiliriz. Bim marketlerinde 28 Eylül 2018 tarihinde ise bu aktüel ürünü sizler 149.00 TL’ye sahip olabiliriniz efendim. Bim marketler zincirinin 28 Eylül 2018 tarihinde siz kıymetli müşterileri için bu mükemmel mouse ve mouse pad’i  raflarına koymaya hazırlandığını buradan duyuruyoruz. Piyasa fiyatının çok aşağısına sizlerde bu aktüel ürünü almak isterseniz sizlere en yakın marketlere biraz erken saatlerde gitmenizi tavsiye ediyoruz efendim.

OYUNCU MUSE RAZER ABYSSUS 2000 VE MOUSE PAD GOLİATHUS BUNDLE

OYUNCU MAUSE

  • Geliştirilmiş çift ele de uyumlu ergonomik tasarım
  • Gerçek 2000 dpi optik sensör
  • 2 adet programlanabilir hyperesponse tuşlar

MAUSE PAD

  • Kontrol oyun tarzı için yoğun dokumalı yüzey
  • Tüm hassaslık ayarları ve sensörler için optimize edilmiştir.
  • Aşınma önleyici dikişli kenarlar.

Sizlerde bu ürünü 149.00 TL’ye sahip olabilirsiniz.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ