M732K/AND Mikrodalga Fırın A101 Ürün İnceleme – 29 Mart

M732K/AND Mikrodalga Fırın A101 Ürün İnceleme – 29 Mart

M732K/AND Mikrodalga Fırın 279.95 TL ! – 29 Mart

Bugün sizlere ülkemizin en çok satış yapan ve kaliteli ürünleri ile herkesin ilgisini çeken market zincirlerinden bir tanesinin kampanya ile bizlere sunduğu M732K/AND Mikrodalga Fırın’ı tanıtacağız. A101 marketleri, ülkemizin en büyük marketi olmasının yanı sıra mevsimlere göre getirdiği ürünler ile de müşterilerini elinde tutmasını iyi biliyor. Kışa yaklaştığımız zamanlarda ısıtıcı, yaz ayları geldiği zaman da vantilatör gibi mevsime göre getirdiği ürünleri sizlere çok uygun fiyatlar ile sunuyor. Birçok büyük market zinciri, müşterilerini A101 gibi elinde tutmasını beceremiyor. Bu hafta getirdiği kaliteli ürün de insanların gerçekten ilgisini çekecek kaliteli bir ürün. Ve uygun fiyatı ile de herkesin beklediği bir ürün.

Bu hafta A101 Aktüel’de M732K/AND Mikrodalga Fırın uygun fiyatları ile müşterilerinin karşısına çıkıyor. Ürünün özellikleri ise mağazada satıldığı fiyatlara baktığımız zaman gayet iyi. Birçok insan A101’in haftalık olarak gelen ve kaliteli ürünlerini kontrol ediyor. Bu ürünler insanların beklemediği kadar kaliteli ürünler olduğu için birçok insan bu ürünleri almak için sıralara giriyor. Ancak bu ürünler için kötü bir haber de var. Bu kadar kapasiteli ve neredeyse ülkemizin her il ve ilçesinde mağazası bulunan market zinciri elbette binlerce ürün getiremiyor. Her markete belirli adetlerde gelen ürünleri almak için biraz acele etmeniz gerekiyor.

M732K/AND Mikrodalga Fırın A101 aktüele bu hafta geliyor. Her haftanın bir günü aktüel ürünler günü yapılan A101, sizler için en büyük fırsatları sunmaya devam ediyor. Ürünün özelliklerine gelecek olursak fırın hacmi 20 LT olarak belirlenmiş. Fırında 230 V / 50 Hz güç kaynağı bulunuyor. Ürünün özellikleri ise gerçekten kayda değer türde. Siz de yeni aldığınız ya da eskimiş fırınınızı atıp yeni bir fırına sahip olmak istiyorsanız o zaman sizlere A101 M732K/AND Mikrodalga Fırın almanızı öneriyoruz. Uygun fiyatları ile alacağınız bu fırın eski fırınınıza oranla daha kaliteli ve içi de oldukça geniş. Birçok ürünü geliştirilen yeni ısıtma özellikleri ile rahatça ısıtıp tüketebileceksiniz. M732K/AND Mikrodalga Fırın, A101 aktüel ürünler listesinde 279.95 TL den satışa sunulacak.

Teknik Özellikler

  • 20 Litre iç hacim
  • 800 Watt güç
  • TDS – Eşit pişirme sağlayan üçlü ısıtma sistemi
  • Antibakteriyel seramik iç kaplama – 10 yıl garanti
  •  Hızlı buz çözme
  • Enerji tasarruf modu
  • 2 yıl garanti
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ