Gizlilik Politikası

Veri koruma 

Sitemiz yani bimaktuelurun.com sizlerin güvenliğini önemseyen bir sitedir.

Sitemizde verileriniz tamamen güvendedir bu konu hakkında sizlere bilgi vermek isteriz.

Veri toplama Ve Analizi
Bimaktuelurun.com sitemizi ziyaret etmek amacıyla girdiğiniz zaman altta bulunan bilgiler sizlere daha iyi hizmet verebilmek için otomatik olarak toplanır ve bu veriler asla kayıt altına alınmaz anonim olarak toplanır:

Servis sağlayıcı ismi, Ziyaret ettiğiniz web sayfası, sitemizde ziyaret ettiğiniz diğer web sayfalar, IP adresiniz.

Kişisel Verileriniz hakkında
Sitemiz kesinlikle sizin güvenliğinizi amaçlamaktadır kayıt olduğunuzda veya giriş yaptığınızda alınan veriler asla 2.şahıslarla paylaşımamatadır.

Sitemiz özel güvenlik sistemine sahiptir verileriniz tamamen SSL sertifikasıyla güvendedir.

İletişim 
Bizim hakkımızda olumlu veya olumsuz düşüncelerinizi bizlere iletebilirsiniz önceliğimiz sizin istekleriniz ve ziyaretçi memnuniyetini sağlamaktadır.

Reklam Politakası
Sitemizde kullandığımız veya kullanacağımız reklam platformları tamamen güvenilirdir. Tüm önlemler alınmış olarak sizlere reklam sunmaktayız. Kesinlikle sizin verilerinizin çalınmasına yol reklam kullanmamaktayız ve reklam şirketlerine verilerinizi iletmemekteyiz. Google reklam ve içerik ağı gizlilik politikasını ziyaret ederek DART çerezinin kullanılmasını engelleyebilir.

Telif Hakkı 

5651 Sayılı Kanun’un 8. Maddesine ve T.C.K’nın 125 Maddesine göre Üyelerimiz kendi paylaşımlarından ve kendi yorumlarından sorumludur.