Enpara Spotify ve Netflix Kampanyası

Enpara Spotify ve Netflix Kampanyası

Türkiye’nin dijital bankası Enpara, yaptığı kusursuz kampanyalar ile bizlere uygun fiyatlara daha güzel yaşam avantajı sunuyor. Bir önceki Enpara yazımızda sizlere Enpara Sinema Kampanyası hakkında bilgi vermiştik. Bu yazımızda ise sizlere Enpara müşterilerinin Spotify ve Netflix alışverişlerinde nasıl indirim kazanacağı hakkında ufak bir derleme yapacağız. Eğer Enpara müşterisi iseniz sizler için bekleyen birçok kampanya fırsatını kaçırmamanız gerekir. Uzun zamandır en popüler Enpara Kampanyalarından biri ise Enpara Spotify ve Netflix Kampanyası gibi gözüküyor.

Enpara Spotify ve Netflix Kampanyası 30 Haziran 2018 tarihine kadar devam edeceği bildirildi. AYIN ENPARALISI olduğunuz durumda her ay Spotify ve Netflix Kampanyasından yararlanmanız için Enpara bankamatik yada kredi kartından yapacağınız aylık toplam 30 TL’lik alışverişlerinizin %50’si Enpara Spotify ve Netflix Kampanyası ile sizlere geri ödeniyor!

Enpara Spotify ve Netflix Kampanyasına Nasıl Katılabilirim?

 1. Enpara.com müşterisi olmalısınız.
 2. 1 Temmuz 2017 ile 30 Haziran 2018 tarihleri arasında Enpara bankamatik veya kredi kartı ile Spotify ve Netflix site ya da mobil uygulamalarından alışveriş yapmanız gerekmektedir.
 3. Harcama yaptığınız her ay AYIN ENPARALISI olmanız gerekmektedir.

AYIN ENPARALISI Nasıl Olunur?

1 ay süresince aşağıda listelenen şartlardan en az 5’ini yerine getirmeniz durumunda AYIN ENPARALISI ilan edilirsiniz ve birçok fırsat için sizlere kapılar açılır.

 • Hesaplarınıza toplamda en az 100 TL’lik nakit para girişi olması
 • Toplamda en az 100 TL’lik para transferi yapılması
 • Toplamda en az 100 TL’lik kredi kartı borcu ödenmesi
 • En az 1 adet fatura(kendi adınıza ait olma şartı bulunmamaktadır) ödenmesi
 • Cep telefonuna en az 1 defa TL yüklenmesi
 • ATM’den en az 1 defa para çekilmesi
 • Enpara bankamatik ya da kredi kartınız ile en az 1 defa harcama yapılması
 • Bir önceki ay boyunca her gün toplam mevduatınızın en az 5.000 TL olması
 • Bir önceki ay kredi taksitlerinizin düzenli ödenmesi

Enpara Spotify ve Netflix Kampanyası için nelere dikkat etmelisiniz?

 1. Spotify ve Netflix Kampanyası 1 Temmuz 2017 ile 30 Haziran 2018 tarihleri arasında Encard ve ya kredi kartı ile Spotify ve Netflix siteleri ya da mobil uygulamalarından yapılan harcamalarda geçerlidir.
 2. Kampanya boyunca aylık toplam 30 TL’ye kadar yapılan harcamalar için %50 indirim kazanılır. Ay içinde toplamda 30 TL üzerinde harcama yapılması durumunda, 30 TL’nin üzerindeki harcama tutarları için indirim yapılmaz. Aylık alabileceğiniz maksimum 15 TL, kampanya bitimine kadar ise toplamda maksimum 180 TL indirim kazanılabilir. İade işlemleri ilgili ay içerisinde hesaplarınıza ödenmektedir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ