Enpara Sinema Kampanyası

Enpara Sinema Kampanyası

QNB Finansbank tarafından pazara sunulan ve müşterilerin büyük ilgisini çeken Enpara bu sefer de yaptığı kampanyalar ile ön plana çıktı. Türkiye’de bilindiği üzere Enpara internet bankacılığı yapmaktadır ve bu nedenle insanların dikkatini çekmektedir. Bir banka nasıl şubesiz ayakta kalabilir sorusunun cevabı Enpara’dır. En yüksek faizi veren, eft ve havale ücreti ödetmeyen, en anlaşılır ve en kolay mobil uygulamaya sahip olan Enpara yaptığı kampanyalarla dikkatimizi çekiyor ve biz de sizlere bu yazımızda Enpara Kampanyaları hakkında birkaç bilgi vereceğiz. Dijital bankacılık oluşumuyla büyük dikkat çeken Enpara şubesiz işlem vermekte olup, insanlara elektronik bankacılık hizmetini aşılamaktadır. Enpara Kampanyaları ile Ayda 3 kez sinema keyfi yapabilirsiniz ayrıca Netflix ve Spotify gibi popüler uygulamalarda şahane indirimler kazanabilirsiniz.

2018 Bankacılık yılına damga vuran Enpara Kampanyaları hakkında sizleri bilgilendirmeye başlayalım:

Enpara Kampanyası: Sinemia ile Ayda 3 Kez Sinema Keyfi

30 Eylül 2018 tarihine kadar Sinemia.com ve ya sinemia mobil uygulaması üzerinden Encard bankamatik yada kredi kartı ile yapacağınız 1 Aylık Eğlence Paketi alışverişi Enpara müşterilerine özel 39,99 TL yerine 18,99 TL! Bir ay içerisinde istediğiniz salonda istediğiniz seansta 3 film izleyebilirsiniz.

Enpara Sinema Kampanyasından Nasıl Yararlanabilirsiniz?

  • Öncelikle Enpara müşterisi olmanız gerekir.
  • 1 Ocak 2018-30 Eylül 2018 tarihleri üzerinde Enpara bankalarına ait kredi kartı yada banka kartınız ile Sinemia.com ya da sinemia mobil uygulamasından 1 Aylık Eğlence Paketi satın almanız gerekmektedir.

Enpara Sinema Kampanyasında Dikkat Edilmesi Gerekilen Kurallar Nelerdir?

  1. Kampanya 1 Ocak – 30 Eylül 2018 tarihleri arasında Sinemia.com ya da Sinemia mobil programı üstünden 1 aylık eğlence Paketi satın alınması durumunda ya da üyelik yenilemesinde geçerlidir.
  2. Kampanya süresince 1 aylık eğlence Paketi üyeliği Encard ya da Enpara.com Kredi Kartı ile ödeme yapması halinde indirimle 39.99 TL yerine 18.99 TL’ye satın alabilirler. BKM Express ile satın alınan paketler kampanyaya dahil değildir.
  3. Kampanya müddeti süresince kampanyadan her ay yararlanılabilir fakat her Encard ya da Enpara.com Kredi Kartı ile ayda yanlızca 1 üyelik satın alınabilir ya da yenilenebilir.
  4. Sinemia üyesi olarak her sabah 1 film izleyebilirsiniz; bir filmi izledikten ardından sonrası gün istediğiniz vakitte yine film izleyebilirsiniz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ