Bimcell Yurt Dışı Paketleri 2018

Bimcell Yurt Dışı Paketleri 2018

2012’de ülkemizde hizmete sunulan BİMcell GSM, en uygun ve en kaliteli iletişimi sunmak için elinden geleni yapmaya devam ediyor. Diğer operatörlerden tek farkı daha uygun olması olan Bimcell, yurtdışında internet kullanımı ve yurtdışı arama konusunda rakiplerinden biraz daha önde görünüyor. Yaptığı bimcell yurtdışı internet, yurtdışı yurtdışı arama, bimcell yurtdışı sms gönderme gibi paketlerde kullanıcılarının büyük ilgisini çeken Bimcell, harika indirimlerle sizleri bekliyor. Bu yazımızda sizlere bimcell suudi arabistan tarifeleri,bimcell tüm dünya paketi,yurt dışı tarifesi,yurtdışını arama paketleri,bimcell yurtdisi konuşma ucreti gibi soruların cevabını vermeye çalışacağız. Hadi bimcell yurtdışı paketlerini birlikte incelemeye devam edelim.

Bimcell hattımı yurt dışı kullanıma nasıl açarım?

Yurt dışına çıkmadan önce

1) 4551’e ACIKDOLASIM yazıp SMS gönderebilirim,
2) 444 4 551 BİMcell Müşteri Hizmetlerini arayabilirim,
3) Online İşlemler menüsünden açabilirim.

Bimcell hattımla yurt dışında nasıl arama yapabilirim?

00 + Ülke Kodu + Telefon Numarası ve Arama Tuşu

Örnek: 00905511234567

Bimcell yurtdışı kullanım ücreti ne kadardır?

Aramaların dakikası 50 kuruş olarak ücretlendirilmektedir.

 

Bimcell Yurtdışı Konuşma Paketleri

Bimcell 90 Dakika Yurt Dışı Konuşma Paketi

Aylık sadece 45 TL karşılığında yurt dışı ile 90 dakika konuşma fırsatını yakalamak için; AY90DK yazıp 4551’e SMS göndermeniz gerekmektedir. Paketiniz 30 gün geçerli olur ve otomatik olarak yenilenmez.

Bimcell 60 Dakika Bütün Dünya Konuşma Paketi

Aylık sadece 49 TL karşılığında tüm dünya ile 60 dakika konuşma fırsatını yakalamak için; DUNYA60DK yazıp 4551’e SMS göndermeniz gerekmektedir. Paketiniz 30 gün geçerli olur ve otomatik olarak yenilenmez.

Bimcell Yurtdışı İnternet Paketleri

Bimcell 50 MB Yurt Dışı İnternet Paketi

Aylık sadece 45 TL karşılığında yurtdışında kullanabileceğiniz 50 MB internet paketine sahip olmak için; AY50MB yazıp 4551’e SMS göndermeniz gerekmektedir. Paketiniz 30 gün geçerli olur ve otomatik olarak yenilenmez.

Bimcell 50 MB Bütün Dünya İnternet Paketi

Aylık sadece 125 TL karşılığında bütün dünyada kullanabileceğiniz 15 MB internet paketine sahip olmak için; DUNYA50MB yazıp 4551’e SMS göndermeniz gerekmektedir. Paketiniz 30 gün geçerli olur ve otomatik olarak yenilenmez.

Bimcell 15 MB Yurt Dışı Günlük İnternet Paketi

Günlük sadece 15 TL karşılığında yurt dışında kullanabileceğiniz 50 MB internet paketine sahip olmak için; GUN15MB yazıp 4551’e SMS göndermeniz gerekmektedir. Paketiniz alındığından itibaren ertesi gece yarısı 23:59’a kadar aktif kalmaktadır ve otomatik olarak yenilenmez.

Bimcell 1 GB Yurt Dışı Haftalık İnternet Paketi

Haftalık sadece 25 TL karşılığında yurt dışında kullanabileceğiniz 1 GB internet paketine sahip olmak için; YURTDISI 1GB yazıp 4551’e SMS göndermeniz gerekmektedir. Paketiniz 1 hafta geçerli olarak aktif olur ve otomatik olarak yenilenmez.

Bimcell 2 GB Yurt Dışı Haftalık İnternet Paketi

Haftalık sadece 35 TL karşılığında yurt dışında kullanabileceğiniz 2 GB internet paketine sahip olmak için; YURTDISI 2GB yazıp 4551’e SMS göndermeniz gerekmektedir. Paketiniz 1 hafta geçerli olarak aktif olur ve otomatik olarak yenilenmez.

Bimcell Yurt Dışı Paketleri 2018 hakkındaki yazımız sona ermiştir. Bimcell’in yurtdışı kampanyaları hakkında merak ettiğiniz tüm soruları aşağıdaki formu kullanarak bize iletebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ