Bimcell SMS Paketleri 2018

Bimcell SMS Paketleri 2018

BİM markası algı olarak tüketicinin kafasında ucuz ve kaliteli bir imaj oluşturduğundan BİMCELL de aynı şekilde bu alanda hizmet ettiği tüketiciye her zaman en uygun fiyatlı ürünü kaliteli şekilde sunduğu düşünülmektedir. Bunu düşünmekte son derece haklılar insanlar çünkü BİM markası ülkemizde yavaş yavaş artış göstermeye başladığından bu güne kadar durağanlaşmamış tam aksine sürekli büyüyerek ulusal düzeyde pek çok ilde yüzlerce mağazası ile hizmet vermeye başlamıştır.

BİM için ulusal bir marka demek bence yanlış olacaktır çünkü BİM 2016 yılında FAS ve Mısır’da da şubeleşmeye gitmiştir. Bu yüzden artık BİM küresel bir markalaşma sürecine adım atmıştır. BİM in sunduğu uygun fiyat kaliteli ürün avantajlarını bilen tüketiciler bu avantajlardan faydalanmak üzere BİMCELL i araştırmaya başlamışlardır. BİMCELL son yıllarda BİM in arkasında olduğu bir marka haline gelmiştir. Peki nedir BİMCELL ve kim tarafından ortaya atılmıştır, ülkemizde Türk Telekom, Vodafone ve Turkcell olmak üzere üç ana GSM firması vardır BİMCELL de kendi ağını mı kurmuştur? Diye aklınıza bir takım sorular geliyor olabilir, şimdi bu soruları sizlere biraz açıklamak istiyorum.

BİMCELL tamamen Türk Telekom altyapısını kullanan bir markadır. Yani Türk Telekom u kullanarak Türk Telekom’dan ürünü alıp size satan bir nevi aracı firmadır. Bu yüzden tüketicilerin yaşadığı olumsuz sorunlar varsa eğer bunlara direkt olarak Türk Telekom sorumludur. Bu yüzden BİMCELL aslında arkasında Türk Telekom olması sebebiyle tüketicilere biraz daha güven vermektedir. Hal böyle olunca BİMCELL ortaya çıktığı günden itibaren sevilmeye ve kullanılmaya başlanmıştır, pek çok kişi BİMCELL i tercih etmiş ve halen etmeye de devam etmektedir. Sizler de hayatınıza BİMCELL ‘i sokarak iletişimi daha ucuza getirmeniz mümkün, bu yazıda BİMCELL SMS paketlerinden sizlere bahsedeceğim, BİMCELL SMS paketlerinin neler olduğunu ve nasıl sahip olacağınız konusunda fikir vereceğim.

Bimcell SMS Paketleri 2018

BİMCELL ile aylık 5 TL ye 1000 SMS satın alabilirsiniz, bunu yapmak için; “1000SMS” yazarak 4551 e mesaj olarak gönderin. Bitişik olarak rakamla bin yazın. Ardından hemen bitişiğini SMS ekleyin ve kırkbeş elli bire mesaj olarak gönderin. Böylece 1 ay boyunca kullanacağınız bin mesajınız olacaktır. Siz de sevdiklerinizle doya doya mesajlaşmak için hemen BİMCELL in avantajlı mesaj paketini satın alarak bir ay boyunca doyasıya sevdiklerinizle mesajlaşabilirsiniz. BİMCELL in farkını böylece hem ucuz hem kaliteli olarak anlayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ