Bimcell Konuşma Paketleri 2018

Bimcell Konuşma Paketleri 2018

BİMCELL geçtiğimiz yıllarda hayatımıza giren bir GSM markasıdır. BİMCELL markası tüketicileri yabancı olmayan bir marka olması sebebi ile tüketicilerin bu ürünü kullanması ve satın alması kolaylaştırılmıştır. Başarılı da olmuştur, çünkü BİM markası çok önceden hayatımıza girdiğinden bu markayı sadece GSM operatörü yani telefona ait bir marka üzerine kurgulamak ve tüketiciye sunmak oldukça stratejik bir karar olmuştur.

Siz de daha uygun şekilde sevdiklerinizle konuşmak ve iletişim kurmak istiyorsanız bu markayı tercih ederek çok daha uygun fiyatlara özgür şekilde konuşmanın keyfini çok rahat bir şekilde yaşayabilirsiniz. Piyasadaki diğer firmalardan ekonomi yönüyle yani uygun fiyat avantajı ile kendini farklı bir şekilde değerlendirilmesini sağlayan BİMCELL kısa zamanda büyük müşteri kitlesine ulaşmıştır.

Avea altyapısını kullanan yeni adıyla Türk Telekom altyapısını kullanan marka müşterilerin yaşamış olduğu sorunlardan Türk Telekom un sorumlu olduğunu belirtmektedir, dolayısıyla topu da üzerinden atmıştır. Sizler de BİMCELL ile aylık çok uygun fiyatlara bol bol konuşabilirsiniz.

Bimcell Konuşma Paketleri 2018

  • Aylık 14 TL’ye 250 dakika,  250DK yazıp 4551’e gönderin.
  • 16 TL’ye 500 dakika, 500DK yazıp 4551’e gönderin.

Satın alarak çok uygun bir şekilde sevdiklerinizle eşinizle dostunuzla kısacası herkes ile her yöne özgür şekilde konuşabilirsiniz. Üstelik paketi ay içinde tekrar tekrar yenileyebilirsiniz. Yani diyelim ki paketinizi yenilediniz, 15 gün geçti Paketiniz bitti konuşma süreleriniz sona erdi bu durumda ne yapacaksınız farklı bir operatör olmuş olsaydı size ay sonuna kadar yani 15 gün daha bekletecektir. BİMCELL ile bu durum çözülmüş ay içinde Paketiniz bitince bakiyeniz varsa otomatik olarak yenilenecektir. Bu da müşteri için büyük kolaylık anlamına gelmektedir çünkü bazen öyle anlar vardır ki telefon açmamız gerekir fakat dakikamız olmadığından arayamayız. BİMCELL ile bunları artık hayal oluyor.

Siz de sıradan GSM firmalarından sıkıldıysanız ve artık çok fazla konuşarak az ödemek istiyorsanız BİMCELL size böyle güzel bir fırsat sunuyor. Peki,  BİMCELL’e nasıl sahip olacaksınız. Bunun için BİM’e başvurmanız gerekiyor. BİM’den kaydınızı yapmalısınız önce ardından yüklemelerinizi ister BİM mağazalarından isterseniz de online işlemler üzerinden kolay ve hızlı şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

BİMCELL ile artık sizler de hayatınızı değiştirebilir, diğer GSM operatörlere verdiğiniz fazla paraları cebinizde tutabilirsiniz. Evimizin, kişisel ve diğer ihtiyaçlarımıza uygun şekilde çözüm üreten BİM şimdi de hayatımıza BİMCELL ile giriyor. Yine her zaman olduğu gibi iletişim sorunlarımızı da hızlı ve kolay şekilde çözüyor. Doğrusu bu yönüyle BİM’i tebrik etmek lazım.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ