Bimcell Kampanyalar 2018

Bimcell Kampanyalar 2018

BİMCELL hayatımıza girdiği günden itibaren arkasında BİM’in olması ve Türk Telekom gibi önemli firmaların olması sebebiyle pek çok kişi tarafından tercih edilen bir operatör haline gelmiştir. Siz de BİMCELL in farkını yaşamak ve BİMCELL ile sınırsız iletişime devam etmek için öncelikle BİMCELL e başvuruda bulunarak BİMCELL’e sahip olmanız gerekiyor. Bunun dışında bir takım kampanyalardan faydalanmak için hattınıza yine BİM ya da online yükleme yaparak hattınıza TL yüklemesi yapmalısınız. BİMCELL’e yüklemelerinizi yapmak için BİM mağazalarını kullanabilirsiniz. Alternatif olarak BİMCELL web sitesinden online yükleme yapma şansınız da mevcut. Bunların dışında BİMCELL kampanyalarının neler olduğunu ve en az ne kadar bakiye yüklerseniz hediye kazanacağınızı bu başlık altından sizlerle paylaşacağız.

BİMCELL’in avantajlarından ve kampanyalarından faydalanmak için öncelikle aylık en az 25 TL yükleme yapmanız gerekiyor. Aylık 25 TL yükleme yaptığınızda BİMCELL size hediye olarak 1 GB internet verecektir. Buna ek olarak aylık 500 mesaj paketi de hediye. İşte tüm bunlara sahip olmak için sadece 25 TL yükleme yapmanız gerekiyor. Bakiyenizden herhangi bir miktar eksilmeden sadece size kampanya dahilinde hediye tanımlanıyor. Böylece liralarınızla istediğiniz konuşma paketini alabilir ve hem konuşma hem mesajlaşma hem de internetin keyfini çıkarabilirsiniz.

Bimcell Kampanyaları

Bu yeter mi? 1GB internet az günümüzde, 4,5G teknolojisini düşündüğümüzde kısa sürede 2,3 günlük kullanımda bitecektir, fakat sıradan bir kullanıcı için idealdir. Benim 50 yaş üstü sosyal medyada çok fazla aktif olmayan kişiler için son derece ideal bir kullanım şeklidir.

Sizler de eğer çok fazla sosyal medyada aktif değilseniz ve bu paket bana yeter diyorsanız o zaman hemen BİMCELL in bu güzel kampanyasından faydalanmak için Online işlemler ya da BİM aracılığı ile yükleme yapmalısınız. BİMCELL de yaşadığınız sıkıntılar, sorunlar çekmeme gibi problemler varsa bu BİMCELL in sorunu değildir arkadaşlar, yani bu GSM şirketinin adı Türk Telekom’dur. Siz Türk Telekom hizmetini kullanıyorsunuz dolayısıyla Türk Telekom’u arayarak sorunu çözmeye çalışabilirsiniz. Eğer BİMCELL’in müşteri hizmetlerini aramak istiyorsanız 444 4 551 numaralı telefondan yedi gün yirmi dört saat ulaşabilir ve müşteri hizmetlerine aklınıza gelen soruları sorabilir, danışabilirsiniz. Siz de artık uygun fiyatlı bir GSM şirketi ile çalışmak daha uygun fiyata daha uygun görüşmeler yapmak istiyorsanız hemen BİMCELL’e taşının. Uygun fiyat avantajını yakalayın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. hakan dedi ki:

    güzel yazı olmuş bilgilendirdiğiniz için teşekkürler

BİR YORUM YAZ