Bimcell İnternet Paketleri 2018

Bimcell İnternet Paketleri 2018

Bimcell siz değerli müşterilerine en uygun internet ve konuşma paketlerini sağlayıp cep telefonunuzu en uygun şartlarda kullanma fırsatını sizlere sunuyor. Bimcell internet paketinizi ayda 1 kere satın alma koşulu bulunmamakta, yani ay içerisinde istediğiniz internet paketine sınırsız şekilde sahip olabilirsiniz. Eğer bimcell internet paketinizi iptal etmezseniz ve hattınızda yeterli bakiye bulunursa internet paketiniz otomatik olarak yenilenmektedir. Türkiye’de faaliyetlerine 2012 yılında başlayan Bimcell GSM şirketi, yaptığı uygun tarife paketleri ile müşterilerinin ilgisini çekmeye devam ediyor. Bim mağazalarında satılan gıda, temizlik malzemelerinin yanında müşterileri için GSM seçeneğini de ekleyen Bim mağazaları uygun ücretlerle Bimcell internet paketlerini sizin kullanımınıza açıyor.

Bimcell internet paketleri aylık olarak satılmaktadır. İçerisinde 250 MB, 1 GB ve 2 GB’lık internet bulunan paketler Türkiye’deki en uygun internet paketleri olmaya devam ediyor. Sizlere internet paketleri hakkında detaylı bilgi vermek için hazırladığımız yazıya devam edelim:

Bimcell 250 MB İnternet Paketi

250MB yazıp 4551 numarasına kısa mesaj göndererek 250 MB internete sadece 5 TL karşılığında sahip olabilirsiniz.

Bimcell 1 GB İnternet Paketi

1GB yazıp 4551 numarasına kısa mesaj göndererek 1 GB internete sadece 9 TL karşılığında sahip olabilirsiniz.

Bimcell 2 GB İnternet Paketi

2GB yazıp 4551 numarasına kısa mesaj göndererek 2 GB internete sadece 16 TL karşılığında sahip olabilirsiniz.

Bimcell İnternet Paketi Detayları

Bimcell internet paketini *120#yi tuşlayarak nasıl satın alabilirim?

*120#yi tuşlarsanız BİMcell internet paketlerini görebilir ve işlem yapabilirsiniz. Satın almak için internet paketi menüsünden dilediğiniz paketi seçip satın al seçeneği ile işlem yapabilirsiniz.

Bimcell internet paketi ne kadar geçerlidir?

Aylık olarak geçerli olmaktadır.

Bimcell internet paketi kalan paket sorgusu nasıl yapılır?

250 MB paketini sorgulamak için INTERNET250MB, 1 GB paketini sorgulamak için KALAN1GB ve 2 GB paketini sorgulamak için KALAN2GB yazıp 4551’e kısa mesaj göndermeniz takdirde kalan paket sorgunuz yapılmaktadır.

Bimcell internet paketimi nasıl iptal edebilirim?

250 MB paketini iptal etmek için IPTAL250MB yazıp 4551’e, 1 GB paketini iptal etmek için IPTAL1GB yazıp 4551’e ve 2 GB paketini iptal etmek için IPTAL2GB yazıp 4551’e kısa mesaj gönderebilirsiniz. Eğer iptal ederseniz paketiniz otomatik olarak yenilenmeyecektir.

Bimcell İnternet Paketleri 2018 hakkında yazımız sona ermiştir. Merak ettiğiniz soruları aşağıdaki formu kullanarak bize iletebilirsiniz. Bimcell internet paketleri hakkında merak ettiğiniz tüm konuları sitemizde yer alan Bimcell kategorisinde bulabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. İsmet dedi ki:

    Telefonumu bimcell e taşımak istiyorum ama hiçbir şubenizde basılı evrak yok ? Nasıl yapabilirim lütfen yardımcı olun.

  2. Behçet Güler dedi ki:

    Açıldığı günden beri BİM in sadık bir müşterisiyim.Dünkü kurban bayramı arefe günü yaşadığım olay bu satırları yazmama sebep oldu.Şöyleki : Prensip olarak ” HERHANGİ BİR ÜRÜN BİM DE VARSA BAŞKA BİR YERDEN ALMAM”.Bunun ,
    benim için geçerli sebepleri var tabii.
    Dolayısıyle et ürünlerini de oradan alırım.Bu bir güven meselesi.Her sene olduğu gibi bu sene de Kurbanlarımızı Diyanete gönderdiğimiz için kurbanda etsiz kalmamak için BİM yetkilisi ile görüştüm ve” arefe günü mutlaka et gelecek ” sözü aldım.Mağaza yetkilisi bu sözü, merkezle bizzat ve yanımda görüşerek verdi. 3 paket kıyma ve 3 paket kuşbaşı ayırmayı vadetti. İnanın akşam kapanış saatine kadar belki 10 kere gidip yokladım,et gelmedi,Oysa kesin gelecek dendiydi.İşin tuhaf yanı gün içinde ne 850 li ve ne de diğer tlf. kapalı..Türkiyede 7000 küsur mağazası olan bir kurum böyle mi olmalı ? Onca çabama mı yanayım yoksa et bayramında etsiz kaldığıma mı ? .Bunu M.Latif beye kadar ulaşıp şikayette bulunmaya kararlıyım.Tlf. ların kapalı oluşu ve koskoca bir kurumda muhatap bulamayışım da işin asıl Üzülecek yanı.!!! Ama biz diyoruz ki ”HERŞEYE RAĞMEN BİM…”

BİR YORUM YAZ