Bimcell İnternet Paketleri 2018

Bimcell İnternet Paketleri 2018

Bimcell siz değerli müşterilerine en uygun internet ve konuşma paketlerini sağlayıp cep telefonunuzu en uygun şartlarda kullanma fırsatını sizlere sunuyor. Bimcell internet paketinizi ayda 1 kere satın alma koşulu bulunmamakta, yani ay içerisinde istediğiniz internet paketine sınırsız şekilde sahip olabilirsiniz. Eğer bimcell internet paketinizi iptal etmezseniz ve hattınızda yeterli bakiye bulunursa internet paketiniz otomatik olarak yenilenmektedir. Türkiye’de faaliyetlerine 2012 yılında başlayan Bimcell GSM şirketi, yaptığı uygun tarife paketleri ile müşterilerinin ilgisini çekmeye devam ediyor. Bim mağazalarında satılan gıda, temizlik malzemelerinin yanında müşterileri için GSM seçeneğini de ekleyen Bim mağazaları uygun ücretlerle Bimcell internet paketlerini sizin kullanımınıza açıyor.

Bimcell internet paketleri aylık olarak satılmaktadır. İçerisinde 250 MB, 1 GB ve 2 GB’lık internet bulunan paketler Türkiye’deki en uygun internet paketleri olmaya devam ediyor. Sizlere internet paketleri hakkında detaylı bilgi vermek için hazırladığımız yazıya devam edelim:

Bimcell 250 MB İnternet Paketi

250MB yazıp 4551 numarasına kısa mesaj göndererek 250 MB internete sadece 5 TL karşılığında sahip olabilirsiniz.

Bimcell 1 GB İnternet Paketi

1GB yazıp 4551 numarasına kısa mesaj göndererek 1 GB internete sadece 9 TL karşılığında sahip olabilirsiniz.

Bimcell 2 GB İnternet Paketi

2GB yazıp 4551 numarasına kısa mesaj göndererek 2 GB internete sadece 16 TL karşılığında sahip olabilirsiniz.

Bimcell İnternet Paketi Detayları

Bimcell internet paketini *120#yi tuşlayarak nasıl satın alabilirim?

*120#yi tuşlarsanız BİMcell internet paketlerini görebilir ve işlem yapabilirsiniz. Satın almak için internet paketi menüsünden dilediğiniz paketi seçip satın al seçeneği ile işlem yapabilirsiniz.

Bimcell internet paketi ne kadar geçerlidir?

Aylık olarak geçerli olmaktadır.

Bimcell internet paketi kalan paket sorgusu nasıl yapılır?

250 MB paketini sorgulamak için INTERNET250MB, 1 GB paketini sorgulamak için KALAN1GB ve 2 GB paketini sorgulamak için KALAN2GB yazıp 4551’e kısa mesaj göndermeniz takdirde kalan paket sorgunuz yapılmaktadır.

Bimcell internet paketimi nasıl iptal edebilirim?

250 MB paketini iptal etmek için IPTAL250MB yazıp 4551’e, 1 GB paketini iptal etmek için IPTAL1GB yazıp 4551’e ve 2 GB paketini iptal etmek için IPTAL2GB yazıp 4551’e kısa mesaj gönderebilirsiniz. Eğer iptal ederseniz paketiniz otomatik olarak yenilenmeyecektir.

Bimcell İnternet Paketleri 2018 hakkında yazımız sona ermiştir. Merak ettiğiniz soruları aşağıdaki formu kullanarak bize iletebilirsiniz. Bimcell internet paketleri hakkında merak ettiğiniz tüm konuları sitemizde yer alan Bimcell kategorisinde bulabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. İsmet dedi ki:

    Telefonumu bimcell e taşımak istiyorum ama hiçbir şubenizde basılı evrak yok ? Nasıl yapabilirim lütfen yardımcı olun.

BİR YORUM YAZ