Bimcell Dost Paketleri 2018

Bimcell Dost Paketleri 2018

Merhabalar. Her hafta yüzlerce aktüel ürününü tanıtmaktan büyük keyif aldığımız Bim Birleşik Marketlerinin bu sefer yan hizmeti olan Bimcell ‘in 14 Eylül 2018 tarihinde yayınlamış olduğu kampanyalardan söz etmek istedik. Bilindiği üzere ilk kez 2012 yılında tanıştığımız Bimcell gün geçtikçe müşterilerinin ihtiyaçlarına binaen kendini sürekli yenilemeye devam ediyor. Bim mağazalarında satılan gıda, temizlik, teknolojik, mutfak malzemelerinin ve daha nice aktüel ürünlerinin yanında müşterileri için GSM seçeneğini de ekleyen Bim mağazaları uygun ücretlerle siz kıymetli müşterilerinin her zaman beğenisini ve takdirini topluyor diyebiliriz.

Bim Marketleri uygun ve hesaplı alışverişin adresi olduğu gibi, Bimcell ise telefon mesajlaşma ve internet ihtiyaçlarını da en ucuz yolla gidermeyi isteyen herkesin odak noktası konumunda. Herkesin ihtiyacına göre tarife belirleyen ve birçok müşterisinin haklı olarak dikkatini çeken Bimcell bu hafta yayınlanmış olan aktüel ürün kataloğundaki tarife ile dikkatleri bir kez daha üzerinde toplamayı başarıyor. Sizlerde Çok avantajlı Bimcell paketlerinden ihtiyacınıza en uygun paketi seçin, doya doya konuşmanın ve internetin keyfini çıkarın. Üstelik 25 TL ve üzeri yükleme yapan herkese 500 sms ve 1GB internet HEDİYE!

bimcell

Paketimi kullanmaya ne zaman başlayabilirim?

Size en uygun BİMcell paketini satın almak için talebinizi sms ile gönderdikten sonra, paket kaydınızın tamamlandığına dair bir onay mesajı gelecektir. Sonrasında paketinizi kullanmaya başlayabilirsiniz. Paket satın alma detayları için tıklayınız
SMS paketlerini satın alabilmek için hattınızda paket tutarı (100 SMS Paketi için  4 TL, 500 SMS Paketi için 7 TL, 2000 SMS Paketi için 9 TL) kadar bakiye bulunması yeterlidir.

Dilediğiniz paketi satın alabilmek için hattınızda en az almak istediğiniz paket ücreti kadar bakiye olmalıdır.

Örnek: Dost 1GB Paketini satın alabilmek için hattınızda en az 15 TL bakiye bulunması gereklidir.

Paketim otomatik olarak yenilenir mi?

Bakiye yeterli olduğu takdirde paketin kullanım süresi dolduğunda (30 gün) otomatik olarak yenilenir. Bakiyenin yetersiz olması durumunda, paketin süresi dolduğu andan itibaren 29 gün içerisinde yükleme yapılmazsa paket otomatik olarak iptal edilir ve tekrar yenileme yapılmaz. Yenileme yapılmazsa konuşmalar 6 saniyesi 1 kuruş olarak, SMS gönderimi 10 Kr/SMS olarak ve cepten internet kullanımı 50 Kr/MB olarak ücretlendirilir.

Paketimdeki dakika ve interneti nasıl kullanırım?

Paket kapsamında sunulan dakikalar ve veri kullanım hakları sadece yurt içi kullanımda geçerlidir. Ücretsiz dakikalar KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamaz. 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli aramaları ve görüntülü görüşmeleri kapsar. Paket kapsamında sunulan ücretsiz veri kullanımı yurt içinde Internet APN üzerinden gerçekleştirilecek kullanımlar için geçerlidir.

Paketimdeki haklardan herhangi biri 30 gün dolmadan tükendiğinde ne kadar öderim?

Kullanım süresi (30 gün) içerisinde dakika kotanız biterse kullanım süresinin sonuna kadar konuşmalar paket aşımı olarak 6 saniyesi 1 kuruş, cepten internet kotanız dolarsa kullanım süresinin sonuna kadar data kullanımı paket aşımı olarak KB başına 0,00492 kuruş olarak ücretlendirilir. Kullanım süresi dolduktan sonra paketiniz yenilenmezse ve başka paketiniz yoksa konuşmalar aynı şekilde 6 saniyesi 1 kuruş, data kullanımı 50kr/MB olarak ücretlendirilir.

Paketimde kullanmadığım haklarım bir sonraki döneme devreder mi?

Kullanılmayan haklar kullanım süresi dolduktan sonra kullanılamaz.

Kalan sorgusunu nasıl yapabilirim?

Dost 1GB Paketi için KALANDOST1GB

Dost 3GB Paketi için KALANDOST3GB

Dost 7GB Paketi için KALANDOST7GB

Paketimi nasıl iptal edebilirim?

Dost 1GB Paketi için IPTAL DOST 1GB

Dost 3GB Paketi için IPTAL DOST 3GB

Dost 7GB Paketi için IPTAL DOST 7GB yazıp 4551’e sms gönderebilirsiniz.

Konuşma paketimi iptal ettirdikten sonra kalan kullanım hakkım silinir mi?

Paket iptal edildiğinde kalan haklar 30 günlük paket kullanım süresi doluncaya kadar kullanılabilir.

Birden fazla paket satın alabilir miyim?

Evet. Hattınızda aynı anda birden fazla farklı BİMcell paketi tanımlanabilir.

Hangi paketler müşteri alımına kapatılmıştır?

BİMcell- Dostlar Arasında, İdeal, Üçlü 3GB, Dopdolu, Efsane 6GB Paketleri 17.10.2017 tarihi itibariyle yeni abone alımına kapatılmıştır. Bahsedilen paketten halihazırda faydalanmakta olan mevcut aboneler paketi iptal etmedikleri müddetçe mevcut koşulları ile faydalanmaya devam edecektir.

Bim 14 Eylül 2018 Aktüel Ürün Kataloğu 4

Bim 14 Eylül 2018 Aktüel Ürün Kataloğu 4

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ