Bim Jenny Willy Bebek Bezi 2018

Bim Jenny Willy Bebek Bezi 2018

Bim marketlerinin vazgeçilmezi olan kişisel bakım ürünlerinin belki de en değerlisi olan Bim bebek bezleri, yeni çocuk sahibi olan annelerinin vazgeçilmez ürünü arasında yer alıyor. Türkiye piyasasındaki en uygun bebek bezini ithal edip mağazalarında satışına devam eden Bim mağazaları, yeni annelerin en güvenilir dostu olmaya devam ediyor. Annelerin bebekleri hakkında en çok düşündüğü ve değer verdiği şeylerden biri mutlaka konforudur. Bu konforu sağlamak içinse en önemli temel ihtiyaç da bebek bezidir. Yeni doğum yapmış anneler bebekleri için en kaliteli ve en uygun bebek bezini almak isterler. Bebek bezi seçiminde önemli faktörlerden biri de bebeğin pişik olmamasını sağlamaktır. Bu kaliteyi sunabilen piyasada az miktarda marka bulunuyor. Pişik önleyici bebek bezlerinin en çok bilinen markalarından biri olan Jenny Willy, annelerin her türlü kaygısını düşünüp en kaliteli bebek bezlerini üretmeye devam ediyor. Jenny Willy bebek bezi fiyatları, diğer markaların aksine çok pahalı değildir. Sizler için hazırladığımız bu yazıda sizlere bim bebek bezi 2018, bim bebek bezi fiyat 2018, jelly willy bebek bezi, bim jelly willy bebek bezi, bim jelly willy bebek bezi fiyatı ,bim bebek bezi reklamı gibi soruların cevabını vermeye çalışacağız.

Bim bebek bezi kullananlar, üründen memnun olduklarını belirtiyorlar. Pişik önleyici özelliği, güzel kokusu ve ıslaklık bırakmayan özelliği diğer markalar gibi olduğu için gereksiz bir şekilde pahalı markaları almaktan kaçınıyorlar. Jenny Willy Bebek Bezi fiyatları 17,95 TL ile 33,90 TL arasında değişmektedir.

Bim Bebek Bezi Pişik Yapar Mı?

Bim bebek bezleri içinde kimyasal bulundurmaz. Ülkemizde en çok değer verilen şey bebeklerimizin güvenliğidir ve devletimizin bu konuda katı kuralları vardır. Bim bebek bezleri çocuklarınız için son derece sağlıklıdır ve pişik yapmaz.

Bim Jenny Willy Bebek Bezi Fiyatları 

 • Jenny Willy Çocuk Bezi 74 adet 33,90 TL
 • Jenny Willy Bebek Bezi Maxi 44 adet 17,95 TL
 • Jenny Willy Bebek Bezi Midi 50 adet 17,95 TL
 • Jenny Willy Bebek Bezi Mini 60 adet 17,95 TL
 • Jenny Willy Yenidoğan Bebek Bezi 60 adet 17,95 TL

Sizler için hazırladığımız Bim Jenny Willy Bebek Bezi 2018 konulu makalemizi umarım beğenmişsinizdir. Bim Jenny Willy Bebek Bezi fiyatları hakkındaki değişiklikleri ilk olarak buradan sizlere iletmeye çalışacağız. Bezler hakkındaki görüş, öneri ve şikayetlerini bizlere iletebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM
 1. Defne candemir dedi ki:

  Ne 17.95 i 21.95 yapmissiniz herseyiniz zam Allah in gazabi sizin gibi firsatcilarin uzerine olsun insaAllah sokayet edecegim sizi cimer e gerekli yerlere ayip ayip Allahtan korkmaz misiniz bu yolun sonu ölüm ne bu hirs

 2. Ayhan dedi ki:

  Fırsatçının önde gidenisiniz Geçen hafta bebek bezinde indirim yaptınız bu hafta indirim öncesi fiyatın üstüne zam yaptınız Hükümetin ilk önce BİM, ŞOK, A101 lere operasyon yapması gerek

 3. Songül dedi ki:

  İlk çocuğum bu bezle büyüdü.ikincisiide 11 aydır bu bezle büyütüyoruz. Bu son aldığım bez hiç emmiyor Bebek idrar yapınca sanki hiç bez yokmuş gibi direk dışına çıkıyor. Allah korkusu kalmamış bı bez kalmıştı hile yapmadıklarını onuda yaptılar

 4. Recep dedi ki:

  Sonunda bu bezide bozdunuz yazıklar olsun eski kalitesi yerine gelmesi gerekiyor lütfen konu ile ilgili geri dönüş yapın.

 5. Musluman dedi ki:

  Her şeyi mükemmel mi bekliyorsunuz? Para veriyorsunuz diye hata kabul etmeyecek misiniz? Eleştirinin ve hak aramanın da bir edebi olur. Üstteki yorumlar çok üzücü. Kimse keyfinden zam yapmıyordur. Ayrıca mal satmak isteyen üretici de malında kasıtlı hile dediğinizi yapmaz. Hatasını söyleyin, uyarın, istemezseniz malını almayın. Ötesi kul hakkına girersiniz sevgili tüketiciler.

 6. Orhan dedi ki:

  Bezlerin kalitesi baya düşmüş.Bi bez kalmıştı zaten.Çok sızdırıyor.Kalite sıfır

BİR YORUM YAZ