Bim Ayçiçek Yağı, Zeytinyağı, Mısır Yağı, Pamuk Yağı Fiyatları 2018 (Sole , Çotanak, Biryağ ,Çiğdem, Mes, Sırım)

Bim Ayçiçek Yağı, Zeytinyağı, Mısır Yağı, Pamuk Yağı Fiyatları 2018 (Sole , Çotanak, Biryağ ,Çiğdem, Mes, Sırım)

Sizler için her hafta özel olarak hazırlanan Bim Aktüel Ürünleri paylaştığımız sitemizde, bu yazımızda sizlere Bim Yağ Fiyatları hakkında bilgi vereceğiz. Bim marketler zincirlerinde satılmakta olan 7 ayrı yağ markası bulunmaktadır. Haftalık aktüel indirimlerde Bim Yağ Fiyatları genellikle etkilenmemektedir. Bim mağazalarında en uygun zeytinyağı, en uygun mısıryağı, en uygun pamukyağı, en uygun kanola yağı ve en uygun ayçicek yağını bulabilirsiniz. Bu yazımızda sizlere Bim yağ fiyatları, en uygun bim yağı hangisidir gibi soruların cevaplarını vermeye çalışacağız.Bim Ayçiçek Yağı, Zeytinyağı, Mısır Yağı, Pamuk Yağı Fiyatları

Bildiğiniz üzere Bim mağazaları daha ucuz ve kaliteli alışveriş yapabilmeniz için mağazalarında sattığı yağlardan bazılarını kendi fabrikalarında üretiyor. Bim Yağları: Sole Yağ markası ve Çiğdem Yağ markalarıyla satılan ürünlerdir. Diğer yağlara kıyasla daha ucuza satılmasının sebebi Bim’in kendi üretimi olmasıdır. Sole Ayçiçek Yağı 1 litrelik, 2 litrelik ve 5 litrelik olarak satılmaktadır.

Sole Ayçiçek Yağı fiyatı 1 litre: 6,40 TL

Sole Ayçiçek Yağı fiyatı 2 litre: 11,95 TL

Sole Ayçiçek Yağı fiyatı 5 litre: 24,95 TL

Bim-Ayçiçek-Yağı-Zeytinyağı-Mısır-Yağı-Pamuk-Yağı-Fiyatları-2018

Bim’de satılan yağlardan bir diğeri olan Çotanak, Giresun’da üretilmektedir. Özel olarak ev hanımlarının yemeklerde kullanılması için ürettiği bu özel yağ 5 litre olarak satılmaktadır.

Çotanak İdeal Yemeklik Sıvı Yağ fiyatı 5 litre: 29,95 TL

Biryağ markası TrakyaBirlik bünyesinde olup uzun zamandır Bim marketlerinde satılmaktadır. Bim Ayçiçek yağlarının en çok satan ürünlerinden olan Biryağ Ayçiçek Yağı 5 litre olarak satılmakyadır.

Biryağ Ayçiçek Yağı fiyatı 5 litre: 28,50 TL

Bim fabrikalarında üretilen bir diğer yağ markası olan Çiğdem Yağ, sizlere özel mısır yağlarını 2 litre ve 5 litrelik olarak satışa sunmaktadır

Çiğdem Mısır Yağı fiyatı 2 litre: 12,25 TL

Çiğdem Mısır Yağı fiyatı 5 litre: 27,45 TL

Mes pamuk yağları Diyarbakır’da üretilmekte olup Bim mağazalarında satılmakta ve en çok ilgi gören yağ ürünlerinden bir tanesidir.

Mes Pamuk Yağı fiyatı 5 litre: 21,45 TL

Bim Yağ Fiyatları

Bim fabrikalarında üretilen zeytinyağlarından olan Bim Sırım markası 1 litre ve 2 litrelik seçenekler ile raflarda yerini almaktadır.

Sırım Zeytinyağı Sızma fiyatı 1 litre: 17,75 TL

Sırım Zeytinyağı Rivera fiyatı 2 litre: 31,50 TL

Son olarak bahsedeceğimiz ürün ise Bim Yonca kanola yağı. Bu ürün az bulunmakta ve sadece 3 litre olarak üretilmektedir.

Yonca Kanola Yağ fiyatı 3 litre: 15,95TL

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. Rabia dedi ki:

  Kurban bayramlarında özellile, sonraları da arada bir pamuk yağı satmanız çok güzel olur.Koyun etinin kokusunu alması ve tantuni tarzı yemeklerde birinci geliyor pamuk yağı.

 2. Ali Şahin dedi ki:

  Sitede 5lt sole ayçiçek yağı 24.90 tl yazıyor ama bu gün (15.09.2018 ) Çerkezköy kapaklı beldesinde ki BİM mağazasından 5 lt sole ayçiçek yağını 32.50 tl den aldım. Bu ne çelişkidir anlamadım. Lütfen insanları enayi yerine koymayın.

 3. hayrullah yaman dedi ki:

  bim haksız yere fiyatlara zam yapma size yakışmaz güvenimiz kaybolursa bir daha gelmeyiz yarın giidip bakacam fiyat 25 tl ise alırım yoksa ???????

 4. Özcan yeşil dedi ki:

  Çiğdem mısır yağı aldım dün fiyatı 34.5 burda 27.45 yazıyor

BİR YORUM YAZ