Bim 19 Ocak 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu

Bim 19 Ocak 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu

Bim 19 ocak 2018 aktüel ürünler kataloğu yayınlandı. Bu hafta bim’de oldukça kaliteli ve uygun fiyatlı aktüel ürünler yer alacak gibi gözüküyor. Aktüel ürünlerde genellikle cuma günleri yaptığı inirimlerle bilinen bim mağazaları bu hafta cuma günü içinde oldukça indirimli ve kampanyalı ürünleri raflarında bizlere sunuyor. Vatandaşları sevindirecek aktüel ürün çeşitliliği görüyoruz hem çeşitlilik hemde uygun fiyatlarıyla alışverişte ayrı bir tat veriyor.

Bim 19 ocak aktüel ürünlerine geçeçek olursak genellikle ev ihtiyacı ürünleri görüyoruz yani eviniz için herhangi bir ihtiyacınız var ise 19 ocak cuma gününde bim mağazalarını gezebilirsiniz. Çocuklarıda unutmamış bim cuma günü eğer çocuğunuzu karne hediyesi almayı düşünürseniz bim’de oldukça uygun fiyatıyla yer alan haftanın ürünü olarak seçtiğimiz play station oldukça güzel bir hediye olacaktır.

Haftanın Ürünü: Sony Play Station 4

Bim 19 ocak 2018 cuma gününde aktüel ürünlerinde Sony Play Station 4 raflarda yerini alacak 1299TL fiyatıyla oldukça uygun bir karne hediyesi olan ps4’ün özellikleri ise şöyle:

• 1 Adet Oyun Kolu
• 1 Adet Oyun FIFA 2018
• 14 Günlük Plus Üyelik
• 2 Yıl Garanti

Yanında 1 adet oyunla birlikte 2 yıl garantisi mevcut çocuğunuz için oldukça kaliteli ve uygun fiyatlı bir karne hediyesi diyebiliriz.

BİM 19 OCAK 2018 AKTÜEL ÜRÜN KATALOĞU

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
BİR YORUM YAZ