Bim 19 Aralık Aktüel Ürünler Kataloğu

Bim 19 Aralık Aktüel Ürünler Kataloğu

19 aralık salı günü bim aktüel ürünler kataloğunu sizin için paylaşıyor ve inceliyoruz bu inceleme sadece Bim mağazalarında 19 aralık salı günü için geçerlidir.

Bim aktüel ürünlerinde daha çok kozmetik ve kişisel bakım ürünleri yer alıyor. Her hafta ayrı kategorilerde farklı indirimler yapan bim bu hafta bakım kategorisinde indirimleriyle ve kampanyalarıyla dikkat çekiyor.

Özellikle salı günü için kadınlara yönelik indirimler yer alıyor kadınların kesinlikle ziyaret etmesini öneriyoruz.

Bayan parfümleri, erkek parfümleri, çamaşırlar, kişisel bakım aletleri, kozmetik ve daha fazlası 19 aralıkta bim aktüel ürünlerinde bulabilirsiniz.

WISH BAYAN PARFÜM: Bayanların tercih edebileceği piyasa fiyatı 100-150 TL arasında değişen güzel bir ürün.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

One calvin klein unisex Parfüm: Ünisex parfüm özelliğine sahip calvin markalı parfüm sadece kadınların değil erkeklerinde tercih edebileceği ve kullanabileceği bir parfüm. Piyasa fiyatı 100-150 TL arasında.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CK Unisex Parfümler: Bimdede salı günü raflarda yerini alacak olan ünisex parfüm çeşitleri oldukça kullanışlı ve uygun fiyatlarıyla vatandaşları sevindiriyor. Kaliteli ve uygun fiyatlı parfüm tercih etmek isteyenler bim’den bu parfümlerden alabilirler.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Comfort Family Bayan Çorap: Oldukça renkli ve desen çeşitliliğiyle karşımıza çıkan comfort family penye bayan çorapları kaliteli ve uygun fiyatlarıyla 19 aralık salı günü raflarda. Fiyat olarak ise sadece 9.95TL. Kış günleri tercih edilen kaliteli ürünlerdendir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Comfort Family 3’lü Bayan Slip: Kalitesi ve uygun fiyatlarıyla dikkat çeken comfort family markasına ait salı günü raflarda olacak bir diğer ürün ise bayanlar için ideal olan 3’lü bayan slip. %96 Pamuk olan ürünün fiyatı ise 7.50TL farklı desen ve renkleriyle.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bim’de salı günü yer alacak olan bu ürünlerin incelemesi bitti şimdi diğer ürünlere geçelim alttaki 19 aralık bim aktüel ürünler kataloğundan gelecek olan ve raflarda yerini alacak olan diğer aktüel ürünleri inceleyebilirsiniz. Unutmayın sadece 19 aralık günü için geçerlidir.

GELMESİNİ İSTEDİĞİNİZ ÜRÜNLERİ YORUM YAZARAK BELİRTEBİLİRSİNİZ.

[robo-gallery id=”208″]
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ