Anadolu Jet Öğrenci İndirimi Kampanyaları

Anadolu Jet Öğrenci İndirimi Kampanyaları

Anadolu Jet havayolu firması Türkiye’de ve yurt dışında yaptığı birçok uçuşla insanlara rahat yolculuk imkanı veriyor. Yaklaşık 6 yıldır faal olarak varlık gösteren bu şirket ülkenin en popüler havayolu firması olan Türk Hava Yollarının alt kuruşu olması da Anadolu Jet firmasına güven katıyor. Türkiye’deki low cost firmalarda 2. Sırada olarak gösterilen Anadolu Jet öğrenciler için harika bir kapı araladı. Jetgenç adında bir özel grup oluşturan Anadolu Jet firması, bu toplulukta sadece öğrenciler için indirimler ve kampanyalar düzenleyip öğrencilerin ucuz ve kolay bir şekilde yolculuk yapmasını destekliyor. Diğer uçak firmalarının sattığı biletleri Jetgençli bir öğrenci yaklaşık yüzde 40 oranında daha indirimli bilet elde edebiliyor. Bu yüzde öğrenciler arasında en popüler hava yolu şirketi öğrencilere Jetgenç kapısını açan Anadolu Jet firmasıdır.

Anadolu Jet firmasının alt kurumu olan Jetgenç yine harika indirimlerle ucuz fiyata kaliteli uçuş imkanı sağlıyor. Sloganlarıysa “Zaman ve mekan farketmez, %20 indirim hep sizin” olan bu firma tüm öğrencilere koşulsuz şartsız indirimli uçak bileti sağlıyor.

Eğer Jetgenç üyesi (13 ila 26 yaş arası öğrenciler) iseniz esnek uçuş sınıfında vergiler hariç %20 indirimden yararlanabilirsiniz.

Ama unutma ki Jetgençliler bu %20 indirimden faydalanmak istiyorsa biletini anadolujet.com’dan veya AnadoluJet Mobil Uygulamasında satın almalıdır.

Jetgençli olmak mı istiyorsun? Yapman gereken tek şey öğrenci olduğunu belirtip Jetgenç sitesinden üye olmak.

Anadolu Jet %20 Kampanyasına Katılım Koşulları Nelerdir?

  • Kampanyadan istifade etmek içersinde Jetgenç’e mensup olunmalıdır.
  • Jetgenç’e mensup olduktan ardından www.anadolujet.com veyahut AnadoluJet Mobil Uygulaması‘ndan bilet alırken “Jetgenç” seyahat tarzı seçilerek devam edilmelidir.
  • Uçuş planı sayfasında gözüken meblağ, elastik ücret sınıfının zemin fiyatı üstünden %20 indirim uygulanmış indirimli tutardır.
  • Seçilen ücret promosyon ücret katagorisi ise meblağ Erişkin seyahat tipiyle aynı olacaktır.
    Yolcu verileri sayfasında bulgular girilerek ilerlendiğinde bu indirimli ücretten yararlanılabilir.
  • Girdiğiniz bulguların üyeliğinizdeki bilgilerle uyuşmaması durumunda “Girmiş olduğunuz seyahat adı ile Jetgenç mensup numarası eşleşmemektedir.
  • Jetgenç indiriminden yararlanabilmek içersinde, Seyahat adı ve/veya Jetgenç mensup numarası bilgilerini muayene ediniz.” ikazı çıkmaktadır.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ