A101 26 Nisan 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu!

A101 26 Nisan 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu!

A101 Marketleri uzun yıllar önce açılan ülkemizin en sağlam marketlerinden bir tanesidir. Genellikle rakiplerine oranla üst seviyelerde yer alan market her hafta yaptığı bir gün aktüel ürünleri müşterilerine sunuyor. Ancak elbette diğer marketler gibi normal mağazalarda satılan fiyatlarından daha uygun fiyatları ile karşımıza çıkan ürünlerden sınırlı sayıda bulunuyor. Elbette bu ürünlerden birkaç tane değil binlerce alınıyor. Ancak marketlerin sayısı ülkemizde çok fazla olduğu için her bir markete sınırlı sayıda ürün yollanıyor. Yani istediğiniz ürünleri almak için marketlerde önce sizin bulunmanız gerekiyor. Geçmiş yıllarda bu şekilde organizasyonlar yapan marketler yoktu.

Daha sonraki yıllarda da A101 gibi marketler açıldıktan sonra bir hayli yoğun talep görmeye başladı. Bu marketin en büyük özelliği sattığı ürünleri kendisinin üretmesidir. Market sattığı ürünleri kendisi üreterek müşterilerine daha kaliteli ürünler ve daha uygun fiyatlar sunma şansı yakalıyor. Ancak elbette hepsini kendisi de üretmiyor. Bu hafta A101 aktüel ürünler kataloğunda birçok güzel ürün bulunuyor. Bu ürünler müşterilerin tam isteyeceği türden ürünler. Sizler de bu ürünleri almak istiyorsanız eğer o zaman bu haftaki A101 aktüel ürünler gününü kaçırmayın. Bu ürünleri bu marketlerden daha uygun fiyatlar ile alabilirsiniz. Bu ürünlerin mağazada satılan ürünler ile hiçbir farkı yoktur. Sadece fiyat konusunda market biraz daha uygun satış yapmaktadır.

Bu marketlerin normal mağaza fiyatlarından daha aşağı ürün satmasının sebebi çok ürün almasıdır. Yani bildiğiniz gibi artık A101 her ilde ve ilçede bulunan bir işletme oldu. Yani bu kadar büyük bir firma aldığı ürünleri müşterilerine daha uygun fiyatlar ile veriyor ve kendisi de çok fazla ürün alımı yaptığı için daha uygun fiyatlar ile alıyor. Siz de bu hafta A101 aktüelde bulunan ürünleri almak istiyorsanız biraz acele etmeniz gerekiyor. Çünkü birçok insan sizler gibi bu hafta aktüel ürünler listesini incelemiş ve almak istediği ürünü seçmiş durumda. Siz onlardan önce davranır ve marketlere onlardan önce giderseniz alma şansınız daha da fazla olacaktır. Her hafta yayınlanan A101 Aktüel ürünler kataloğunu takip etmeyi unutmayın.

A101 26 Nisan 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu

 • HI-Level 50″ Full Hd Uydu Alıcılı Led Tv 1.499,00 TL
 • Samsung Galaxy j120 Cep Telefonu 8 GB hafıza 5 MP kamera  629,00 TL
 • Bluetooth Spor Kulaklık 29,95 TL
 • HI-Level USB Bellek 32 GB 34,95 TL
 • SporBluetooth Hoparlor 69,95 TL
 • Molfix Bebek Bezi Çeşitleri 59,95 TL
 • Mistral Deluxe Peçete 1,95 TL
 • Ritm Oda Spreyi 6,45 TL
 • ABC Sıvı Çamaşır Deterjanı 13,95 TL
 •  Rinso Konsantre Toz Deterjanı 24,95 TL
 • Tukaş Recel Çeşitleri 6,95 TL
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ