2019 BİM Süt ve Süt Ürünleri Güncel Fiyat Listesi

2019 BİM Süt ve Süt Ürünleri Güncel Fiyat Listesi

Bim marketlerinin en çok tercih edilen ürünlerinden biri olan Dost Süt markası ile üretilen Bim sütleri gerek kalitesi gerekse fiyatı ile siz değerli müşterilerinin en çok satın aldığı ürünlerden biri haline geldi. 1996 yılında Bim şirketlerinin Süt ve süt ürünleri ihtiyacını gidermek amacıyla kurulan Ak Gıda tarafından üretilen Dost Süt, Türkiye’ nin dört bir yanında en çok tercih edilen süt haline geldi. Geçtiğimiz yıllarda  Bim marketlerinin en çok satan 4. Ürünü olarak ilan edilen Dost sütleri fiyatlarıyla müşterilerin beğenisini kazanıyor. Piyasanın en kaliteli ve en ucuz sütünü sizlere sunun Bim Dost Sütleri ile siz de dilediğiniz pastaları yapabilir ve çocuklarınızı sevindirebilirsiniz. Son zamanlarda diğer marka sütlerin litre fiyatı 3-4 TL gibi yüksek fiyatlarda iken  Bim Dost Yarım Yağlı Süt 1 litre fiyatı sadece 2,65 TL’den siz değerli müşterilerinin emrinde…

Bim süt ürünleri arasında en uygun fiyata satılan aktüel ürün olmaktadır. Bu makalemizde sizlere merak ettiğiniz dost süt fiyat 2019, bim dost süt fiyatı 2019, bim ayran, bim süt fiyatı 2019, bim dost süt fiyatı 2019, bim  tam yağlı süt fiyatı gibi soruların cevabını vermeye çalıştık. Siz de hazırsanız incelemeye başlayalım:

Bim Dost Süt Fiyatları

Bim Dost Yarım Yağlı Süt 1 litre fiyatı 2,65 TL

Bim Dost Yağlı Süt 1 litre fiyatı 2,95 TL

Bim Dost Yağlı Süt 200 ml fiyatı 0,90 TL

Bim Dost Süt Kakaolu 200 ml fiyatı 0,90 TL

Bim Dost Süt Muzlu 200 ml fiyatı 0,90 TL

Bim Dost Süt Çilekli 200 ml fiyatı 0,90TL

Bim Dost Çocuk Devam Sütü 500 ml fiyatı 2,40 TL

Bim Dost Laktosuz Süt 1 litre fiyatı 3.25 TL

Bim Dost Günlük Pastorize 1 Litre süt Fiyatı 3.25 TL

 

Sizler için hazırladığımız Bim Dost Süt Fiyatı Kalitesi Tadı 2019 konulu makalemizi sizlerin beğenisine sunduk . Bim süt fiyatlarında olabilecek her türlü değişikliği de ilk olarak buradan sizlere iletmeye çalışacağız. Her hangi bir sorunuz ya da şikayetiniz varsa aşağıdaki formu kullanarak bizlere iletebilirsiniz. Afiyet olsun.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. Hakime dedi ki:

  Bimin sutu gercekten naksutten sonra en iyisi ve en ucuzu diyebilirim. Eger yogurt yapacaksaniz kesinlikle naksutu tavsiye ediyorum.

 2. Seda dedi ki:

  Katolog yayınlandı mi bu haftaki

  1. admin dedi ki:

   yayında 🙂

 3. Nesli dedi ki:

  Zam gelmis yogurta aycicek yag da

BİR YORUM YAZ